<h2>Πανελλαδικές Εξετάσεις 2019</h2><p>Φροντιστήριο Μέσης Εκπαίδευσης</p><div class='bgslideshowmore'><a href='//host.keystone.gr/kapp/kapp.php?p=7' target='_blank'>Περισσότερα...</a></div> <h2>Ανακοίνωση Έναρξης Θερινών Μαθημάτων</h2><p>Θερινά Μαθήματα 2019...</p><div class='bgslideshowmore'><a href='http://www.kontogiannifrontistirio.gr/el/sxoliki-periodos' >Περισσότερα...</a></div> <h2>Φροντιστήριο Μέσης Εκπαίδευσης</h2><p>H παρουσία μας στα φροντιστηριακά δρώμενα του Διδυμοτείχου χρονολογείται από το 1993. Από το 1999 διατηρούμε το δικό μας Φροντιστήριο σε ένα ευχάριστο και άνετο μαθησιακό περιβάλλον, με σεβασμό...</p><div class='bgslideshowmore'><a href='http://www.kontogiannifrontistirio.gr/more.php?l=el' >Περισσότερα...</a></div> <h2>Πανελλαδικές Εξετάσεις 2019</h2><p>Φροντιστήριο Μέσης Εκπαίδευσης</p><div class='bgslideshowmore'><a href='//host.keystone.gr/kapp/kapp.php?p=7' target='_blank'>Περισσότερα...</a></div> <h2>Φροντιστήριο Μέσης Εκπαίδευσης</h2><p>H παρουσία μας στα φροντιστηριακά δρώμενα του Διδυμοτείχου χρονολογείται από το 1993. Από το 1999 διατηρούμε το δικό μας Φροντιστήριο σε ένα ευχάριστο και άνετο μαθησιακό περιβάλλον, με σεβασμό...</p><div class='bgslideshowmore'><a href='http://www.kontogiannifrontistirio.gr/more.php?l=el' >Περισσότερα...</a></div> <h2>Φροντιστήριο Μέσης Εκπαίδευσης</h2><p>H παρουσία μας στα φροντιστηριακά δρώμενα του Διδυμοτείχου χρονολογείται από το 1993. Από το 1999 διατηρούμε το δικό μας Φροντιστήριο σε ένα ευχάριστο και άνετο μαθησιακό περιβάλλον, με σεβασμό...</p><div class='bgslideshowmore'><a href='http://www.kontogiannifrontistirio.gr/more.php?l=el' >Περισσότερα...</a></div> <h2>Πανελλαδικές Εξετάσεις 2019</h2><p>Φροντιστήριο Μέσης Εκπαίδευσης</p><div class='bgslideshowmore'><a href='//host.keystone.gr/kapp/kapp.php?p=7' target='_blank'>Περισσότερα...</a></div> <h2>Φροντιστήριο Μέσης Εκπαίδευσης</h2><p>H παρουσία μας στα φροντιστηριακά δρώμενα του Διδυμοτείχου χρονολογείται από το 1993. Από το 1999 διατηρούμε το δικό μας Φροντιστήριο σε ένα ευχάριστο και άνετο μαθησιακό περιβάλλον, με σεβασμό...</p><div class='bgslideshowmore'><a href='http://www.kontogiannifrontistirio.gr/more.php?l=el' >Περισσότερα...</a></div>
Previous Next
Επιτυχόντες Μαθητές

 
Επιτυχόντες Μαθητές
Κοντογιάννη - Γκαμπζάλα Μαρία | Φροντιστήριο Μέσης Εκπαίδευσης Διδυμότειχο
 

 

1)  Aγγελής  Γεώργιος                         Λογιστική  και  Χρηματοοικονομική  Σερρών

2)  Αθανασίου  Αγλαϊα                        Αρχιτεκτόνων  Μηχανικών  Εθνικό  Μετσόβιο  Πολυτεχνείο  (Αθήνα)

3)  Αλεξίου  Σταματία                         Βιοχημείας  και  Βιοτεχνολογίας  Λάρισα

4)  Αλεξίου  Άννα                                Ελληνικής  Φιλολογίας  (Κομοτηνή)

5)  Αλεξούδης  Ιάσωνας                      Δασολογίας  και  Φυσικού  Περιβάλλοντος Διεθνές Πανεπιστήμιο  (Δράμα)

6)  Αλεξούδης  Κωνσταντίνος             Τηλεπληροφορικής  και  Διοίκησης  Άρτας

7)  Αμυγδαλά  Δήμητρα                       Ψηφιακών  Μέσων  και  Επικοινωνίας  Καστοριά

8)  Αναστασόπουλος  Γεώργιος           Μηχανολόγων  Μηχανικών  Διεθνές  Πανεπιστήμιο  Ελλάδος  (Σέρρες)

9)  Ανδρεάδου  Πασχαλίνα                  Φιλολογίας  Ιωαννίνων

10)  Αντωνακάκη  Δήμητρα                 Λογιστική  Θεσσαλονίκης

11)  Αντωνιάδης  Ιωάννης                    Φυσικό  Θεσσαλονίκης

12)  Αντωνιάδης  Χρήστος                   Παιδαγωγικό  Δημοτικής  Εκπαίδευσης  Θεσσαλονίκης

13)  Αντωνιάδης  Δ.  Ιωάννης               Παιδαγωγικό  Δημοτικής  Εκπαίδευσης  Αλεξανδρούπολης

14)  Αραμπατζή  Έλενα                         Αγροτικής  Ανάπτυξης  Θράκης

15)  Αραμπατζή  Μαρία                        Φυσικής  Παραγωγής  Φλώρινας

16)  Αραμπατζής  Παναγιώτης             Λογιστική  Σερρών

17)  Αραμπατζής  Κωσταντίνος            Οδοντιατρική  Θεσσαλονίκης

18)  Αραμπατζή  Σοφία                         Ιατρική  Αλεξανδρούπολης

19)  Αραμπατζή  Σοφία                         Λογιστική  Θεσσαλονίκης

20)  Αρίκα  Δήμητρα                             Επιστημών  Προσχολικής  Αγωγής  και  Εκπαίδευσης  Θράκης

21)  Ασημούδη  Μαρία                          Διαχείριση  Πληροφοριών  Καβάλας

22)  Ασπιώτη  Ραφαηλία                       Μηχανικής  Βιοσυστημάτων  Λάρισας

23)  Αστεριάδου  Άννα                          Νοσηλευτική  Διεθνές  Πανεπιστήμιο  Ελλάδος  (Διδυμότειχο)

24)  Αυγείδης  Φώτης                            Επιστήμης  και  Τεχνολογίας  Υπολογιστών  Τρίπολης

25)  Βαγγελακάκη  Θεοπούλα               Τουριστικών  Επιχειρήσεων  Θεσσαλονίκης

26)  Βαϊτσάκης  Δημήτρης                     Ηλεκτρονικής  Λαμίας

27)  Βασιλειάδου  Γεωργία                     Γλώσσας  Φιλολογίας  Πολιτισμού  Παρευξείνιων  Χωρών (Κομοτηνής)

28)  Βασιλειάδου  Λαμπρινή                  Γλώσσας  Φιλολογίας  Πολιτισμού  Παρευξείνιων  Χωρών (Κομοτηνής)

29)  Βερίγος  Εμμανουήλ                       Γεωπονίας  Ιχθ / γιας  και  Υδάτινου  Περιβάλλοντος  Βόλου

30)  Βίντση  Αθανασία                           Επιστημών  Εκπαίδευσης  Προσχολικής  Ηλικίας  Αλεξανδρούπολης

31)  Βράβας  Ιωακείμ                              Διεθνών  Οικονομικών  και  Ευρωπαϊκών  Σπουδών  Θεσσαλονίκης

32)  Βυνάκος  Χρήστος                           Ικάρων  Μηχανικών  ΣΙ  ΣΜΑ

33)  Γαϊτζή  Βενετία                                Οικονομικών  Επιστημών  Χίου

34)  Γαϊτζής  Σωτήριος                            Λογιστική  Καβάλας

35)  Γαμάγα  Βιργινία                             Επιστημών  Φυσικής  Αγωγής  και  Αθλητισμού  Θράκης

36)  Γαβριηλίδης  Ευστράτιος                 Ιατρική  Θεσσαλονίκης

37)  Γαβριηλίδου  Πανδώρα                    Αρχιτεκτόνων  Μηχανικών  (Ξάνθη)

38)  Γενιζεγκίνη  Ελένη                           Βιολογίας  Θεσσαλονίκης

39)  Γεωργοπούλου  Δανάη                     Οικονομικών  Επιστημών  Θεσσαλονίκης

40)  Γκιριτζιώτη  Τριάδα                          Οικονομικών  Επιστημών  Θεσσαλονίκης

41)  Γκόστια  Ελισάβετ                            Αγγλικής  Γλώσσας  και Φιλολογίας  Αθήνας

42)  Γκούδουλας  Απόστολος                   Δασοπονία  Δράμας

43)  Γκουδούλα  Διαλεχτή                       Επιστήμης  Τροφίμων  και  Διατροφής  Λήμνου

44)  Γκότσιου  Παναγιώτα                       Δασοπονίας  Διαχείρισης  Περιβάλλοντος κ΄ Φυσικών  Πόρων  Ορ/δα

45)  Γκρόζος  Κώστας                              Τεχνολογίας  Μουσικών  Οργάνων  Ηπείρου

46)  Γραμματόπουλος  Ιωάννης                Ψυχολογίας  Παντείου  Αθήνας

47)  Γραμμενίδου  Χρύσα                         Επιστημών  Προσχολικής  Αγωγής  και  Εκπαίδευσης  Θράκης

48)  Γρηγορίδης  Πολυχρόνης                  Διαχείριση  Πληροφοριών  Καβάλας

49)  Γώγος  Παντελής                               Οργάνωσης  και  Διοίκησης  Επιχειρήσεων  Πανεπιστήμιο  Μακεδονίας

50)  Δανογλίδου  Μάρθα                           Λογιστικής  και  Χρηματοοικονομικής  Θεσσαλονίκης

51)  Δασκάλου  Δωροθέα                          Τεχνολογίας  και  Ήχου  Ιονίου

52)  Δασκάλου  Νικόλαος                         Μηχανικών  Αυτοματισμού  Θεσσαλονίκης

53)  Δεδελούδης  Δημήτρης                      Ευελπίδων  (ΣΣΕ) - ΟΠΛΑ

54)  Δεδελούδης  Κωνσταντίνος               Αξιωματικών  Ελληνικής  Αστυνομίας

55)  Δεδελούδης  Χρήστος                      Ευελπίδων  (ΣΣΕ) - ΟΠΛΑ

56)  Δελησταμάτης  Μόσχος                   Φυσικής  Κρήτης

57)  Δεληγιαννίδης  Ιωάννης                  Διοίκηση  Επιχειρήσεων  Καβάλας

58)  Δεληγιαννίδου  Μαρία                     Νομική  Θεσσαλονίκης

59)  Δελληγιαννίδου  Χρύσα                   Ελληνικής  Φιλολογίας  Κομοτηνής

60)  Δεληπουτουλούδη  Κων/να             Φυτικής  Παραγωγής

61)  Δελησταμάτη  Σταματία                  Θεολογίας  Θεσσαλονίκης

62)  Δελιάς  Στέφανος                             Περιβάλλοντος  Αιγαίου

63)  Δελούδη  Αθανασία                         Διαχείρισης  Πληροφοριών  Καβάλας

64)  Δελούδη  Ιωάννα                              Διαχείρισης  Πληροφοριών  Καβάλας

65)  Δελχανίδης  Σωτήρης                       Πολιτικών  Δομικών  Έργων  Σερρών

66)  Δεμερτζή  Ξανθή                              Πολιτικών  Μηχανικών  Θεσσαλονίκης

67)  Δεμίρη  Μαρία                                 Δασοπονίας  και  Διαχείρισης  Φυσικού  Περιβάλλοντος  Καβάλας

68)  Δερμεντζής  Αλέξανδρος                 Πολιτισμικής  Τεχνολογίας  και  Επικοινωνίας  Αιγαίου

69)  Δημητρακάκης  Ευάγγελος              Σχολή  Αστυφυλάκων

70)  Δουλάκης  Θεοχάρης                       Εργοθεραπείας  Πανεπιστήμιο  Δυτικής  Αττικής  (Αιγάλεω)

71)  Δραγούμη  Ευαγγελία                      Παιδαγωγικό  Δημοτικής  Εκπαίδευσης  Κρήτης  (Ρέθυμνο)

72)  Ελευθεριάδης  Παναγιώτης             Αγροτικής  Ανάπτυξης  Ορεστιάδος

73)  Εμμανουηλίδου  Αθανασία              Διοίκηση  Επιχειρήσεων  Καβάλας

74)  Ευαγγελακάκη  Γεωργία                  Κοινωνικής  Διοίκησης  Θράκης  (Κομοτηνή)

75)  Ευαγγελακάκης  Κωνσταντίνος        Λογιστική  Καβάλας

76)  Ευγενικός  Αθανάσιος                      Φυσικό  Ιωαννίνων

77)  Ευθυμίδου  Χριστίνα                        Βιομηχανικής  Πληροφορικής  Καβάλας

78)  Ευτυχίδης  Αναστάσιος                    Διατροφής  και  Διαιτολογίας  Θεσσαλονίκης

79)  Ζαχαρούδη  Μαρία                           Οικονομικών  Επιστημών  Κομοτηνής

80)  Ζαφείρη  Ελένη                                Χρηματοοικονομικών  Επιχειρήσεων  (Κοζάνης)

81)  Ζέρβας  Πασχάλης                           Θεατρολογία  Μυτιλήνης

82)  Καδίρης  Παναγιώτης                      Φιλολογία  Θεσσαλονίκης

83)  Καζάκου  Φεβρονία                         Κοινωνικής  Διοίκησης  και  Πολιτικής  Επιστήμης  Κομοτηνής

84)  Καζαριάν  Ερμίνα                            Διεθνών  Ευρωπαϊκών  Σπουδών  Παντείου  Αθήνας

85)  Κακαλή  Δέσποινα                           Μοριακή  Βιολογία  και  Γενετική  Αλεξανδρούπολης

86)  Κακαλής  Ιωάννης                           Φιλοσοφίας  Παιδαγωγικής  και  Ψυχολογίας  Ιωαννίνων

87)  Κάλφα  Ειρήνη                                 Βιολογικών  Εφαρμογών  και  Τεχνολογιών  Ιωαννίνων

88)  Κάλφας  Παναγιώτης                       Πολιτικών  Μηχανικών  Διεθνές  Πανεπιστήμιο  Ελλάδος  (Σέρρες)

89)  Κανίδης  Γρηγόρης                          Βιολογικής  Γεωργίας  Ηπείρου

90)  Κανίδου  Μαρία                               Λογιστική  Σερρών

91)  Καπτσίκα  Μαρία                             Σχολή  Αστυφυλάκων

92)  Καπτσίκας  Γιώργος                         Σχολή  Αστυφυλάκων

93)  Καραδημητρίου  Βασιλική                Πληροφορική  Θεσσαλονίκης

94)  Καραθανάσης  Παναγιώτης              Διοίκηση  Επιχειρήσεων  (Καβάλας)

95)  Καραϊσκος  Σταμάτης                       Μοριακή  Βιολογία  και  Γενετική  Αλεξανδρούπολης

96)  Καρακατσάνης  Χρήστος                  Μοριακή  Βιολογία  και  Γενετική  Αλεξανδρούπολης

97)  Καράκης  Αθανάσιος                         Σχολή  Αστυφυλάκων

98)  Καραμανλή  Ειρήνη                          Παιδαγωγικό  Δημοτικής  Εκπαίδευσης  Κρήτης

99)  Καραμπασίδου  Χριστίνα                  Βρεφονηπιοκομίας  Ιωαννίνων

100)  Καρανικολαϊδου  Πηνελόπη            Πληροφορική  Θεσσαλονίκης

101)  Καραντωνούδης  Γεώργιος              Γεωπονική  Λάρισας

102)  Καρατσίδης  Άγγελος                      Ηλεκτρολόγων  Μηχανικών  και  Μηχανικών  Υπολογιστών  Ξάνθης

103)  Καραφιλούδης  Ιωάννης                  Χρηματοοικονομικής  Θεσσαλονίκης

104)  Καραφιλούδη  Σοφία                       Λογιστικής  και  Χρηματοοικονομικής  Ηράκλειο

105)  Κατσαρού  Γεωργία                         Μηχανικών  Πληροφορικής  και  Επικοινωνίας  Σάμου

106)  Κατσαρός  Δημήτριος                      Εφαρμοσμένης  Πληροφορικής  και  Πολυμέσων  Κρήτης

107)  Κατσιακούδη  Μαρία                       Σχολή  Αστυφυλάκων

108)  Κατσικίδης  Θεόδωρος                    Σχολή  Αστυφυλάκων

109)  Κατσικίδου  Μαλβίνα                      Διεθνών  Οικονομικών  σχέσεων  και  Ανάπτυξης  Θράκης

110)  Κεκέ  Αγάπη                                     Διαχείρισης  Πληροφοριών  (Καβάλας)

111)  Κεκέ  Αραμπατζή  Πολυξένη      Μαιευτική  Πτολεμαϊδας

112)  Κελεμενίδης  Θεόδωρος             Οργάνωση  Διαχείριση  Αθλητισμού  Σπάρτης

113)  Κεσόγλου  Αναστασία                 Βιολογία  Θεσσαλονίκης

114)  Κεσόγλου  Γεώργιος                    Οικονομικών  Επιστημών  Ιωαννίνων

115)  Κεσιόγλου  Δήμητρα                   Βιομηχανικού  Σχεδιασμού  (Κοζάνης)

116)  Κεσόγλου  Ελένη – Βάγια           Πληροφορική  με  εφαρμογές  στη  Βιοϊατρική  Λαμίας

117)  Κηπουρός  Μιχάλης                     Ηλεκτρολογία  Καβάλας

118)  Κιουρκτσή  Θεοδώρα                   Λογοθεραπείας  Ηπείρου

119)  Κιρκιμτζή  Ειρήνη                       Λογιστική  Καβάλας

120)  Κισσούδη  Παρασκευή                Φυσικής  Διεθνές  Πανεπιστήμιο  Ελλάδος  (Καβάλα)

121)  Κόνσουλας  Δημήτριος                Πληροφορική  με  Εφαρμογές στη  Βιοϊατρική  Λαμίας

122)  Κοντογιάννη  Αφένδρα                Παιδαγωγικό  Δημοτικής  Εκπαίδευσης  Θράκης

123)  Κοντογιάννη  Βασιλική                Διεθνών  Οικονομικών  σχέσεων  και  Ανάπτυξης  Θράκης

124)  Κοπαράνης  Δημήτριος                Μοριακή  Βιολογία  και  Γενετική  Αλεξανδρούπολης

125)  Κοτανίδου  Αγγελική                   Πολιτικών  Μηχανικών  Ε.Μ.Π.

126)  Κουρούδης  Απόστολος               Διοίκηση  Επιχειρήσεων  Καβάλας

127)  Κουρτελάκης  Αριστείδης            Διοίκηση  Επιχειρήσεων  (Καβάλα)

128)  Κουτσούλα  Ελένη                       Χημικών  Μηχανικών  Αριστοτέλειο  Πανεπιστήμιο  (Θεσσαλονίκη)

129)  Κουτσούλας  Θεόδωρος              Οικονομικών  Επιστημών  Θεσσαλονίκης

130)  Κούφας  Δημοσθένης                   Γεωλογία  Θεσσαλονίκης

131)  Κρόκος  Χαράλαμπος                  Μηχανολογίας  Σερρών

132)  Κυριάκου  Αργύρης                      Λογιστική  Σερρών

133)  Κυριάκου  Κυριάκος                    ΣΜΥ -  ΟΠΛΑ

134)  Κυριακούδη  Άννα                       Δασολογίας  και  Φυσικού  Περιβάλλοντος  Θεσσαλονίκης

135)  Κυρμουζούδη  Ολυμπία               Επιστημών  Προσχολικής  Αγωγής,  Εκπαιδευτικού  Σχεδιασμού  Ρόδος

136)  Κυρούδης  Αθανάσιος                  Μονίμων  Υπαξιωματικών  Στρατού  (Σ.Μ.Υ)

137)  Κυπαρισούδης  Δημήτριος           Οικονομικών  Επιστημών  (ΠΑΜΑΚ)  Θεσσαλονίκης

138)  Κυπαρισούδη  Ευαγγελία             Κοινωνικής  Διοίκησης  και  Πολιτικών  Επιστημών  Κομοτηνής

139)  Κωτσίου  Βάϊος                            Λογιστική  και  Χρηματοοικονομική  Καβάλας

140)  Κωνσταντίνου  Μαρία                  Δασοπονία  Λαμίας  (Καρπενήσι)

141)  Λαμπούδη  Δέσποινα                    Φυσικοθεραπεία  Θεσσαλονίκης

142)  Λυμπερακάκη  Δήμητρα               Βαλκανικών  Σπουδών  Φλώρινας

143)  Λυμπερακάκης  Θεόδωρος           Ηλεκτρονικών  Μηχανολόγων  Καβάλας

144)  Μαγγίρα  Ουρανία                        Μαθηματικών  Θεσσαλονίκης

145)  Μαζαράκη  Χριστίνα                    Γλώσσας,  Φιλολογίας,  Πολιτισμού  Παρευξείνιων  Χωρών  Κομοτηνή                                               

146)  Μακράκη  Αντωνία                       Επιστημών  Προσχολικής  Αγωγής  και  Εκπαίδευσης  Θεσσαλονίκης

147)  Μαλιαχούστιας  Βασίλειος           Μηχανικών  Οικονομίας  και  Διοίκησης  Χίου

148)  Μαρασλή  Δέσποινα                     Νοσηλευτική  Διδυμοτείχου

149)  Μαργαρίτης  Θεόδωρος                Σχολή  Αστυφυλάκων

150)  Μαργαρίτη Θεοπούλα                   Οικονομικών  Επιστημών  Θεσσαλίας

151)  Ματθιουδάκης  Άρης                     Διοίκηση  Κοινωνικών  και  Συνεταιριστικών  Επιχειρήσεων

152)  Μαυριώτου  Μελπομένη               Παιδαγωγικό  Δημοτικής  Εκπαίδευσης  Θράκης

153)  Μαυριώτης  Νικόλαος                   Σχολή  Αστυφυλάκων

154)  Μέρμηγκας  Σωτήριος                   Μαθηματικών  Αθήνα

155)  Μέρμηγκας  Χρήστος                     Διατροφής  και  Διαιτολογίας  Σητεία

156)  Μεταξάρη  Μαρία                          Παιδαγωγικό  Νηπιαγωγών  Φλώρινας

157)  Μήτσκα  Άννα                               Επιστημών  Προσχολικής  Αγωγής  και  Εκπαίδευσης  Θεσσαλονίκης

158)  Μήτσκα  Αναστασία                      Γαλλικής  Γλώσσας  και  Φιλολογίας  Θεσσαλονίκης

159)  Μηργκιζούδη  Μαρία                     Μηχανικών  Παραγωγής  και  Διοίκησης  ( Πολυτεχνείο  Ξάνθης)

160)  Μίγγα  Σοφία                                 Οικονομικών  Επιστημών  Θεσσαλονίκης

161)  Μιδάλκος  Αθανάσιος                    Πληροφορικής  και  Τεχνολογίας  Υπολογιστών  Δυτ. Μακεδονίας

162)  Μιλκίδου  Παρασκευή                   Σχεδιασμού  και Τεχνολογίας  Ένδυσης  Κιλκίς

163)  Μίτσαλας  Ξενοφών                       Ηλεκτρολόγων  Μηχανικών  και  Μηχανικών  Υπολογιστών  Ξάνθης

164)  Μιχαλάκογλου  Αθανάσιος            Γεωπονίας,  Ιχθυολογίας  και  Υδάτινου  Περιβάλλοντος  Βόλου

165)  Μόκαλης  Σωκράτης                      Περιβάλλοντος  Μυτιλήνης

166)  Μουζακιάρης  Νικόλαος                ΣΜΥ

167)  Μουρούκη  Χριστίνα                      Παιδαγωγικό  Αλεξανδρούπολης

168)  Μπαγγούδης  Ευάγγελος                Γεωλογίας  Θεσσαλονίκης

169)  Μπαδιανούδης  Εφρέμ                   Φυσικής  Ιωαννίνων

170)  Mπακάλης  Νικόλαος                     Διοίκηση  Τουριστικών  Επιχειρήσεων  και  Φιλοξενίας  Γρεβενά

171)  Μπακαλούδη  Γεωργία                   Αξιωματικών  Νοσηλευτικής  (ΣΑΝ)

172)  Μπακαλούδη  Δέσποινα                 Επιστ.  Προσχολικής  Αγωγής και Εκπαιδευτικού  Σχεδιασμού  Αιγαίου

173)  Μπακαλούδης  Ευάγγελος              Πληροφορικής  και  Επικοινωνίας  Σερρών

174) Μπακαλούδης  Πέτρος                     Χημικό  Ιωαννίνων

175)  Μπακαλούδης  Σταμάτιος               Μηχανικών  Πληροφορικής  (Άρτα)

176)  Μπακουλόπουλος  Ανδρέας            Πληροφορικής  και  Τεχνολογίας  Υπολογιστών  (Λάρισας)

177)  Μπακουλοπούλου  Στέλλα              Γραφιστική  Αθηνών

178)  Μπακουλοπούλου  Ευτυχία             Γαλλικής  Γλώσσας  και  Φιλολογίας  Θεσσαλονίκης

179)  Μπαλή  Παρασκευή                         Μαθηματικό  Ιωαννίνων

180)  Μπαμπαναράκη  Άννα                     Παιδαγωγικό  Δημοτικής  Εκπαίδευσης  Αλεξανδρούπολης

181)  Μπέντη  Δήμητρα                            Σ.Μ.Υ.

182)  Μπαξεβάνης  Ανδρέας                     Κοινωνικής  Διοίκησης  και  Πολιτικών  Επιστημών  Κομοτηνής

183)  Μπαρμπαδένη  Θεοδώρα                 Βιομηχανική  Πληροφορική  Καβάλας

184)  Μπαρμπαδένης  Χρήστος                 Πληροφορικής  και  Επικοινωνίας  Σερρών

185)  Μπιγιλάκη  Δήμητρα                        Φυτικής  Παραγωγής  Ηπείρου  (Άρτας)

186)  Μπιτζέκας  Χρήστος                         Διοίκηση  Επιχειρήσεων  Καβάλας

187)  Μπιτζέκα  Χριστίνα                          Τηλεπληροφορικής  και  Διοίκησης  (Άρτας)

188)  Μπογδάνης  Πασχάλης                     Ιατρική  Θεσσαλονίκης

189)  Μπογιατζή  Μαριάνθη                      Επιστημών  Προσχολικής  Αγωγής  και  Εκπαίδευσης  Θράκης

190)  Μπογιατζόγλου  Θεόδωρος               Σχολή  Αστυφυλάκων

191) Μποζατζίδης  Θεόδωρος                    Δασολογίας,  Διαχείρισης  Περιβάλλοντος  Φυσικών  Πόρων  Ορεσ/δος

192)  Μποσταντζή  Σουμεγέ                       Επιστημών  Φυσικής  Αγωγής  και  Αθλητισμού  Κομοτηνής

193)  Μπουγατζέλη  Δήμητρα                    Ελληνικής  Φιλολογίας  (Κομοτηνή)

194)  Μπουγατζέλης  Ιωάννης                    Ελληνικής  Φιλολογίας  Κομοτηνής

195)  Μπούζας  Δημήτριος                         Ιστορίας  και  Εθνολογίας  Θράκης

196)  Μπουρουλίτη  Μαρία – Χριστίνα      Κοινωνικής  Πολιτικής  Δημοκρίτειο  Πανεπιστήμιο  Θράκης   (Κομοτηνή)

197)  Μπουρουτζής  Θεοφάνης                   Λογιστικής  και  Χρηματοοικονομικής  (Καβάλα)

198)  Μπουτζίκας  Δημήτριος                     Ευελπίδων  (ΣΣΕ) - ΟΠΛΑ

199)  Μπράτσα  Αποστολία                        Οικονομικών  Επιστημών  Θεσσαλονίκης

200)  Μπράτσας  Ευάγγελος                       Μηχανικών  Τεχνολογίας  Περιβάλλοντος  Φυσικού  Αερίου  Καβάλα

201)  Ναγκολούδη  Μάρθα                          Οικονομικών  Κρήτης

202)  Ναζίρης  Δημήτριος                            Ζωικής  Παραγωγής  (Λάρισας)

203)  Νακούδη  Δήμητρα                             Κοινωνικής  Διοίκησης  και  Πολιτικής  Επιστήμης  (Κομοτηνή)

204)  Νάσογλου  Ανδρέας                           Φιλοσοφίας  Παιδαγωγικής  και  Ψυχολογίας  Ιωαννίνων

205)  Νάσογλου  Σοφία                                Ιστορίας  και  Αρχαιολογίας  Ιωαννίνων

206)  Νεστορίδης  Ιωάννης                          Σχολή  Αστυφυλάκων

207)  Νεστορίδης  Στέφανος                        Ηλεκτρολόγων  Μηχανικών  Λάρισας

208)  Νικολάου  Ζήσης                                Οικονομικών  Επιστημών  Θεσσαλονίκης

209)  Νίκου  Στυλιανός                                 Διοίκηση  Επιχειρήσεων  Πάτρας

210)  Νινούδη  Μάρθα                                  Φιλολογία  Κομοτηνής

211)  Νταβιντίδου  Μαριάννα                       Λογιστική  Σερρών

212)  Ντελίδου  Μαρία                                  Γεωπονία  Θεσσαλονίκης

213)  Ντεχόλα  Χριστίνα                               Φυσικής  Θεσσαλονίκης

214)  Ντινούδη  Φανή                                    Noμική  Θεσσαλονίκης

215)  Ντισλίδου  Βασιλική                            Διοίκηση  Επιχειρήσεων  Καβάλας

216)  Ούτσιου  Ευδοκία                                 Επιστημών  Προσχολικής  Αγωγής  και  Εκπαίδευσης  Θράκης

217)  Παγώνη  Αλεξάνδρα                             Πολιτικών  Δομικών  Έργων  Ξάνθης

218)  Παζιούρος  Ευάγγελος                          Γεωγραφίας  Αιγαίου  Μυτιλήνης

219)  Παλαβούζη  Παναγιώτα                        Δασολογίας  και  Φυσικού  Περιβάλλοντος  Θεσσαλονίκης

220)  Παλαμιδάς  Δημήτριος                          Ηλεκτρολογία  Καβάλας

221)  Παλαμιδά  Φανή                                   Νομική  Θεσσαλονίκης

222)  Παναγιωτοπούλου  Μαρία                    Επιστήμης  Φυσικής  Αγωγής  και  Αθλητισμού  (Κομοτηνή)

223)  Πανάγου  Σωτήρης                  Πληροφορική  Αθήνας

224)  Παντελιάδου  Ηλιάννα            Νοσηλευτική  Θεσσαλονίκης

225)  Παπαγεωργίου  Κωνσταντίνα  Διεθνών  Οικονομικών  Σχέσεων  και  Ανάπτυξης  Θράκης

226)  Παπαγεωργίου  Σωτηρία         Κοινωνικής  Διοίκησης  Θράκης

227)  Παπαδάκη  Αλεξάνδρα :          Λογιστική  Κοζάνης

228)  Παπαδάκης  Σταύρος               Αυτοματισμού  Θεσσαλονίκης

229)  Παπαδάκη  Μαρίνα                  Ζωικής  Παραγωγής  Θεσσαλονίκης

230)  Παπαδούδη  Μαρία                  Παιδαγωγικό  Δημοτικής  Εκπαίδευσης  Θράκης

231)  Παπάζογλου  Αθανασία           Νοσηλευτική  Λάρισας

232)  Παπαλιά  Δήμητρα                   Ψηφιακών  Μέσων  και  Επικοινωνίας  Ιόνιο  Πανεπιστήμιο  (Αργοστόλι)

233)  Παπαλιά  Νεραντζιά                 Διατροφής  και  Διαιτολογίας  (Σητεία  Κρήτης)

234)  Παπαλιά  Στέλλα                      Μουσικών  Σπουδών  Θεσσαλονίκης

235)  Παπαλιά  Τζουλιάνα                 Μαθηματικών- Στατιστικής- Χρηματοοικονομικών Μαθηματικών Σάμου

236)  Πάπαρη  Ευδοξία                      Γαλλικής  Γλώσσας  και  Φιλολογίας  Θεσσαλονίκης

237)  Παπατσαρούχα  Χρύσα             Σχεδιασμού  και  Επεξεργασίας  Ξύλου  και  Επίπλου  (Λάρισας)

238)  Παπατσιλέκας  Παύλος             Χρηματοοικονομική  και  Ασφαλιστική  Κρήτης

239)  Παρασχάκη  Αναστασία            Ιστορίας  και  Αρχαιολογίας  Θεσσαλονίκης

240)  Παρουσούδη  Παρασκευή         Νοσηλευτική  Θεσσαλονίκης

241)  Πασχαλίδου  Αναστασία           Γλώσσας,  Φιλολογίας,  Πολιτισμού  Παρευξείνιων  Χωρών  Κομοτηνή

242)  Πατσιαβουρίδου  Μάγδα           Διοίκηση  Επιχειρήσεων  Καβάλας

243)  Παυλίδου  Δήμητρα                   Νοσηλευτική  Θράκης

244)  Παυλίδης  Νικόλαος                  Αξιωματικών  Αστυνομίας                     

245)  Περήφανου  Κατερίνα                Λογιστική  Χαλκίδας

246)  Πεταλά  Ελένη                           Πολιτικών  Μηχανικών  Ξάνθης

247)  Πεταλωτή  Ευμορφία                 Οικονομικών  Επιστημών  Θεσσαλονίκης

248)  Πεχλεβάνη  Ιωάννα                    Διοίκηση  Επιχειρήσεων  Κομοτηνής

249)  Πεχλεβανούδη  Τριανταφλλιά    Διοίκηση  Επιχειρήσεων  Κομοτηνής

250)  Πεχλιβάνη  Μαρία                      Γλώσσας  Φιλολογίας  Πολιτισμού  Παρευξείνιων  Χωρών(Κομοτηνής)

251)  Πεχλιβάνη  Ιωάννα                     Αγροτικής  Ανάπτυξης  Θράκης

252)  Πιστάλκα  Ελισάβετ                    Δασολογίας  Δράμας

253)  Πιστόλα  Αγοραστή                     Κοινωνικής  και  Εκπαιδευτικής  Πολιτικής  Πελοποννήσου

254)  Πιστόλα  Αθανασία                     Οικονομικών  Επιστημών  Κομοτηνής

255)  Πιστόλας  Αλέξανδρος                Διαχείρισης  Περιβάλλοντος  και  Φυσικών  Πόρων  Αγρίνιο

256)  Πιστόλα  Κ. Ελένη                      Δημοσίων  Σχέσεων  και  Επικοινωνίας  Δυτικής  Μακεδονίας

257)  Πιστόλα  Ν. Ελένη                      Διοίκηση  Επιχειρήσεων  Σερρών

258)  Πιστόλας  Ιωάννης                       Μηχανικών  Πληροφορικής  και  Επικοινωνιών  Συστημάτων  Κοζάνης

259)  Πιτσιάνη  Γεωργία                       Νοσηλευτική  Λάρισας

260)  Πιτσιάνη  Μαργαρίτα                  Μοριακής  Βιολογίας  και  Γενετικής  Θράκης

262)  Πολύζος  Θεόδωρος                     Μηχανικών  Υπολογιστών  Καβάλας

262)  Πολυζωάκης  Θεόδωρος              Αγροτικής  Ανάπτυξης  Θράκης

263)  Πολυμερούδη  Αθανασία             Χρηματοοικονομικής  Θεσσαλονίκης

264)  Ποτίδης  Αθανάσιος                     Νομική  Θεσσαλονίκης

265)  Ποτίδου  Σουλτάνα                       Διαχείρισης  Πληροφοριών  Καβάλας

266)  Πουρζιτίδης  Κωνσταντίνος         Πολιτικών  Μηχανικών  Ξάνθης

267)  Ρέκκα  Άννα                                  Φυσικής  Ιωαννίνων

268)  Σαγκίδης  Αναστάσιος                  Δασολογίας  Διαχείρισης  Περιβάλλοντος  Φυσικών  Πόρων  (Ορεστιάδα)

269)  Σακιάδου  Μαρία                          Οικονομικών  Επιστημών  Θεσσαλονίκης

270)  Σαλαμπάση  Ελένη                        Αγγλικής  Γλώσσας  και Φιλολογίας  Θεσσαλονίκης

271)  Σαληκυριάκης  Αναστάσιος          Νοσηλευτική  Λάρισας

272)  Σαλιαρίδου  Λαμπρίνα                  Φυσικοθεραπείας  Θεσσαλονίκης

273)  Σίμογλου  Αθανασία                      Φιλολογίας  Θεσσαλονίκης

274)  Σιναπίδης  Κωνσταντίνος              Διατροφολογίας  Θεσσαλονίκης

275)  Σολακούδη  Ελένη                         Λογιστική  Σερρών

276)  Σολακούδης  Κωνσταντίνος           Ζωϊκής  Παραγωγής  (Φλώρινας)

277)  Σταματάκη  Χριστίνα                     Κοινωνιολογία  Μυτιλήνης

278)  Στεργιάννη  Ευαγγελία                   Φιλολογία  Θεσσαλονίκης

279)  Στεργιάννη  Σπυριδούλα      Δημοσίων  Σχέσεων  και  Επκοινωνίας  Καστοριάς

280)  Στεφανίδης  Πασχάλης         Εφαρμοσμένη  Πληροφορική  Διοίκησης κ΄ Οικονομίας (Λευκάδα)

281)  Στεφανίδης  Νικόλαος          Οχημάτων  Θεσσαλονίκης

282)  Στιφούδης  Κωνσταντίνος    Τεχνολόγων  Γεωπόνων  Λάρισας

283)  Στογιαννίδου  Θεοπούλα      Οικοδομικών  και  Δομικών  Έργων  Υποδομής  (Άρτας)

284)  Στοϊλούδη  Θεοδώρα             Λογιστική  Καβάλας

285)  Στοϊλούδη  Πολυξένη            Λογιστική  Καβάλας

286)  Στράντζελη  Αγάπη               Γεωπονίας  Θεσσαλονίκης

287)  Στρόφαλή  Δήμητρα              Φιλολογία  Κομοτηνής

288)  Στρόφαλη  Παναγιώτα           Δασολογίας,  Διαχείρισης  Περιβάλλοντος  Φυσικών  Πόρων  Ορεστιάδας

289)  Στασινόπουλος  Ιωάννης       Σχολή  Αστυφυλάκων

290)  Στανελούδη  Παναγιώτα        Παιδαγωγικό  Δημοτικής  Εκπαίδευσης  Αιγαίου  (Ρόδος)

291)  Στογιαννίδου  Ιωάννα            Γλώσσας  Φιλολογίας  Πολιτισμού  Παρευξείνιων  Χωρών (Κομοτηνής)

292)  Συμεωνίδης  Γεώργιος           Μηχανολόγων  Οχημάτων  Θεσσαλονίκης

293)  Ταρασίδου  Βικτώρια             Πολιτικών  Έργων  Υποδομής Λάρισας

294)  Τασιούδης  Ευάγγελος           Γεωπονίας  Θεσσαλονίκης

295)   Τασιούλη  Φωτεινή               Κοινωνικής  Πολιτικής  Δημοκρίτειο  Πανεπιστήμιο  Θράκης   (Κομοτηνή)

296)  Τάτσιλη  Χριστίνα                  Φιλοσοφίας  Πάτρας

297)  Τερζή  Σοφία                           ΣΜΥ  (Σώματα)

298)  Τζαμπάζη  Γεωργία                 Νομική   Θεσσαλονίκης

299)  Τζανίδης  Γεώργιος                  ΣΜΥ  (Σώματα)

300)  Τερζάκη  Τριανταφυλλιά        Τυποποίηση  και  Διακίνηση  Προϊόντων

301)  Τερζούδη  Μαρία                    Παιδαγωγικό  Δημοτικής  Εκπαίδευσης  Ρόδου

302)  Τερτσούδης  Δημήτριος          Αξιοποίηση  Φυσικών  Πόρων  και  Γεωργικής  Μηχανικής  Γεωπονίας

303)  Τερτσούδη  Ηλιάνα                 Τηλεπικοινωνιών  και  Τηλεπληροφορικής  Ναυπάκτου

304)  Τζήμος  Κωνσταντίνος            Διαχείρισης  Πληροφοριών  Καβάλας

305)  Τζιαμπαζάκη  Γεωργία            Αγγλικής  Γλώσσας  και  Φιλολογίας  Θεσσαλονίκης

306)  Τζιαμπάζη  Θεοδώρα               Κοινωνικής  Ανθρωπολογίας  και  Ιστορίας  Αιγαίου  (Μυτιλήνης)  

307)  Τζιαμτζής  Αχιλλέας                Συνεταιριστικών  Οργανώσεων  και  Εκμεταλλεύσεων

308)  Τζιογκίδου  Γεωργία                Φυσική  Πάτρας

309)  Τζιώρα  Σταυρούλα                  Τυποποίηση  και  Διακίνηση  Προϊόντων

310) Tζουμάκας  Ιωάννης                 Διοίκηση  Συστημάτων  Εφοδιασμού  Ιωαννίνων

311)  Τιαλιάκα  Ευαγγελία                Οικονομικών  Επιστημών  Θεσσαλονίκης

312)  Τιουλιούδης  Πασχάλης           Παιδαγωγικό  Δημοτικής  Εκπαίδευσης  Αλεξανδρούπολης

313)  Τιάμαρος Νικόλαος                  Μηχανικών Πληροφορικής και Υπολογιστών Πανεπιστήμιο Δυτικής Αττικής

314)  Τούμπος  Δημοσθένης              Επιστημών  Φυσικής  Αγωγής  και  Αθλητισμού  Κομοτηνής

315)  Τούμπου  Ευφροσύνη               Ιστορίας  και  Εθνολογίας  Θράκης  (Κομοτηνή)

316)  Τσάγκας  Χριστόδουλος           Οικονομικών  Θεσσαλονίκης

317)  Τσακάλης  Θεόδωρος               Ηλεκτρολόγων  Μηχανικών  Καβάλας

318)  Τσαρακτσή  Πωλίνα                  Ποιμαντικής  και  Κοινωνικής  Θεολογίας  Θεσσαλονίκης

319)  Τσάφα  Μαρία                           Φιλοσοφίας  Παιδαγωγικής  Θεσσαλονίκης

320)  Τσερκέζης  Βασίλης                  Φιλολογίας  Ιωαννίνων

321)  Τσιαμίτα  Αναστασία                 Φυσικοθεραπείας  Θεσσαλονίκης

322)  Τσιαμίτας  Θεόδωρος                Γαλλικής  Γλώσσας  και  Φιλολογίας  Θεσσαλονίκης

323)  Τσιαμίτα  Μαρία                        Mοριακής  Βιολογίας  και  Γενετικής  Θράκης

324)  Τσιαμίτα  Μαρίνα                      Σ.Μ.Υ.

325)  Τσιαμίτα  Σουζάνα                     Πολιτικών  Δομικών  Έργων  Σερρών

326)  Τσιαντούκα  Ελισάβετ               Βιοτεχνολογίας  Αθήνας

327)  Τσιματσίδης  Πασχάλης             Υδατοκαλλιεργειών – Τεχνολογίας  Αλιείας  Μεσολόγγι

328)  Τσιμπανλιώτη  Κωσταντίνα       Επιστημών  Προσχολικής  Αγωγής  και  Εκπαίδευσης  Αιγαίου  (Ρόδος)

329)  Τσιμπανλιώτης  Χρήστος           Οικονομικών  Επιστημών  Κομοτηνής

330)  Τσιμπονάκη  Τριάδα                   Χρηματοοικονομικής  και  Ελεγκτικής  Πρέβεζας

331)  Τσιολκανάκη  Βάγια                      Χρηματοοικονομική  - Τραπεζικής  Διοίκησης  (Πειραιά)

332)  Τσιομπανάκη  Λουίζα                    Λογιστική  Θεσσαλονίκης

333)  Τσιομπανούδη  Φρειδερίκη           Κοινωνικής  Εργασίας  Δημοκρίτειο  Πανεπιστήμιο  Θράκης   (Κομοτηνή)

334)  Τσίπαρης  Αναστάσιος                  Διεθνών  και  Ευρωπαϊκών  Σπουδών  Αθήνας

335)  Τσίπαρης  Ιωάννης                        Χημικό  Ιωαννίνων

336)  Τσίτσιος  Απόστολος                     Δασοπονίας  και  Διαχείρισης  Φυσικού  Περιβάλλοντος  Δράμας

337)  Τσίτσιος  Ιωάννης                          Πολιτικών  Έργων  Υποδομής Λάρισας

338)  Τσιώτας  Αχιλλέας                         Επιστήμης  Υπολογιστών  Κρήτης

339)  Τσομπανούδη  Βάϊα                       Μαθηματικών  Ιωαννίνων

340)  Φλαμουροπούλου  Ζωή                 Δασολογίας και Φυσικού  Περιβάλλοντος  Διεθνές  Πανεπιστήμιο  (Δράμα)

341)  Φουτσιτζής  Χρήστος                     Λογιστική  Σερρών

342)  Φουτσιτζούδης  Χαράλαμπος         Αγροτικής  Ανάπτυξης  Ορεστιάδος

343)  Φραγκούδης  Απόστολος               Διοίκηση  Επιχειρήσεων  Καβάλας

344)  Φραγκούδη  Μαρία                        Κοινωνικής  Πολιτικής  Δημοκρίτειο  Πανεπιστήμιο  Θράκης   (Κομοτηνή)

345)  Φραγκούδης  Νικόλαος                  Ακαδημία  Εμπορικού  Ναυτικού

346)  Φυλλαρίδης  Ιωάννης                     Οικονομικών  Επιστημών  Θεσσαλονίκης

347)  Χαμουκαρίδης  Κωνσταντίνος        Επιστήμης  Φυσικής  Αγωγής  και  Αθλητισμού  (Θεσσαλονίκη)

348)  Χατζάκης  Χαράλαμπος                  Οχημάτων  Θεσσαλονίκης

349)  Χατζής  Ζήσης                                Πληροφορικής  και  Τεχνολογίας  Υπολογιστών  (Λαμίας)

350)  Χατζηαντωνίου  Χρυσούλα            Λογιστική  Θεσσαλονίκης

352)   Χατζηγεωργίου  Δάφνη                  Γλώσσας  Φιλολογίας  Πολιτισμού  Παρευξείνιων  Χωρών (Κομοτηνής)

352)  Χατζιόγλου  Αναστασία                  Νοσηλευτική  Λάρισας

353)  Χατζιόγλου  Κυριακή                      Νοσηλευτική  Λάρισας

354)  Χατζοπούλου  Αθανασία                 Αρχιτεκτόνων  Μηχανικών  Χανίων

355)  Χατζοπούλου  Πασχαλίνα               Τ.Ε.Φ.Α.  Κομοτηνής

356)  Χατζούδης  Νικόλαος                      Λογιστική  Καβάλας

357)  Χατνάκη  Μελίνα                             Λογιστική  Σερρών

358)  Χοτίδου  Αθανασία                          Επιστημών  Προσχολικής  Αγωγής  και  Εκπαίδευσης  Θράκης

359)  Χρηστίδου  Στυλιανή                       Ηλεκτρονικών  Μηχανικών  Θεσσαλονίκης

360)  Χρήστου  Θεόδωρος                         Σχολή  Αστυφυλάκων

361)  Χρυσαφούδη  Αθανασία                  Ψυχολογία  Θεσσαλονίκης

362)  Χρυσαφούδη  Αναστασία                 Εκπαιδευτικής  και  Κοινωνικής  Πολιτικής  Θεσσαλονίκης

363)  Χρυσαφούδη  Ανθή                          Δασολογίας  και  Διαχείρισης  Φυσικών  Πόρων  Ορεστιάδος

364)  Χρυσαφούδης  Κωνσταντίνος          Λογιστική  Καβάλας

 

 

Κοντογιάννη - Γκαμπζάλα Μαρία | Φροντιστήριο Μέσης Εκπαίδευσης 
Γερμανού 36, Διδυμότειχο 
Τηλ: 2553023696 Κιν: 697303265