noscript image for google
<h2>ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ</h2><p>Ανακοινώνουμε  στους  ενδιαφερόμενους  ότι  οι  εγγραφές  για  τα  θερινά  τμήματα  προετοιμασίας  της  Γ΄  Λυκείου  ΓΕΛ  Ανθρωπιστικών  σπουδών,  Θετικών  σπουδών,  Οικονομίας  και  Πληροφορικής,  ΕΠΑΛ...</p><div class='bgslideshowmore'><a href='http://www.kontogiannifrontistirio.gr/el/anakoinosi' >Περισσότερα...</a></div> <h2>Φροντιστήριο Μέσης Εκπαίδευσης</h2><p>H παρουσία μας στα φροντιστηριακά δρώμενα του Διδυμοτείχου χρονολογείται από το 1993. Από το 1999 διατηρούμε το δικό μας Φροντιστήριο σε ένα ευχάριστο και άνετο μαθησιακό περιβάλλον, με σεβασμό...</p><div class='bgslideshowmore'><a href='http://www.kontogiannifrontistirio.gr/more.php?l=el' >Περισσότερα...</a></div> <h2>Φροντιστήριο Μέσης Εκπαίδευσης</h2><p>H παρουσία μας στα φροντιστηριακά δρώμενα του Διδυμοτείχου χρονολογείται από το 1993. Από το 1999 διατηρούμε το δικό μας Φροντιστήριο σε ένα ευχάριστο και άνετο μαθησιακό περιβάλλον, με σεβασμό...</p><div class='bgslideshowmore'><a href='http://www.kontogiannifrontistirio.gr/more.php?l=el' >Περισσότερα...</a></div> <h2>Φροντιστήριο Μέσης Εκπαίδευσης</h2><p>H παρουσία μας στα φροντιστηριακά δρώμενα του Διδυμοτείχου χρονολογείται από το 1993. Από το 1999 διατηρούμε το δικό μας Φροντιστήριο σε ένα ευχάριστο και άνετο μαθησιακό περιβάλλον, με σεβασμό...</p><div class='bgslideshowmore'><a href='http://www.kontogiannifrontistirio.gr/more.php?l=el' >Περισσότερα...</a></div> <h2>Φροντιστήριο Μέσης Εκπαίδευσης</h2><p>H παρουσία μας στα φροντιστηριακά δρώμενα του Διδυμοτείχου χρονολογείται από το 1993. Από το 1999 διατηρούμε το δικό μας Φροντιστήριο σε ένα ευχάριστο και άνετο μαθησιακό περιβάλλον, με σεβασμό...</p><div class='bgslideshowmore'><a href='http://www.kontogiannifrontistirio.gr/more.php?l=el' >Περισσότερα...</a></div>
Previous Next
Επιτυχόντες Μαθητές

 
Επιτυχόντες Μαθητές
Κοντογιάννη - Γκαμπζάλα Μαρία | Φροντιστήριο Μέσης Εκπαίδευσης Διδυμότειχο
 

 

2017

 

A.E.I.

1)  Αλεξίου  Σταματία Βιοχημείας  και  Βιοτεχνολογίας  Λάρισα     

2)  Αλεξίου  Άννα Ελληνικής  Φιλολογίας  (Κομοτηνή)

3)  Ανδρεάδου  Πασχαλίνα Φιλολογίας  Ιωαννίνων

4)  Αντωνιάδης  Ιωάννης Φυσικό  Θεσσαλονίκης

5)  Αντωνιάδης  Χρήστος Παιδαγωγικό  Δημοτικής  Εκπαίδευσης  Θεσσαλονίκης                 

6)  Αντωνιάδης  Δ.  Ιωάννης Παιδαγωγικό  Δημοτικής  Εκπαίδευσης  Αλεξανδρούπολης

7)  Αραμπατζή  Έλενα Αγροτικής  Ανάπτυξης  Θράκης 

8)  Αραμπατζής  Κωσταντίνος Οδοντιατρική  Θεσσαλονίκης

9)  Αραμπατζή  Σοφία Ιατρική  Αλεξανδρούπολης

10)  Αρίκα  Δήμητρα Επιστημών  Προσχολικής  Αγωγής  και  Εκπαίδευσης  Θράκης

11)  Βασιλειάδου  Γεωργία Γλώσσας  Φιλολογίας  Πολιτισμού  Παρευξείνιων  Χωρών (Κομοτηνής) 

12)  Βασιλειάδου  Λαμπρινή Γλώσσας  Φιλολογίας  Πολιτισμού  Παρευξείνιων  Χωρών (Κομοτηνής)

13)  Βίντση  Αθανασία Επιστημών  Εκπαίδευσης  Προσχολικής  Ηλικίας  Αλεξανδρούπολης

14)  Βράβας  Ιωακείμ Διεθνών  Οικονομικών  και  Ευρωπαϊκών  Σπουδών  Θεσσαλονίκης

15)  Βυνάκος  Χρήστος Ικάρων  Μηχανικών  ΣΙ  ΣΜΑ 

16)  Γαϊτζή  Βενετία Οικονομικών  Επιστημών  Χίου

17)  Γαμάγα  Βιργινία Επιστημών  Φυσικής  Αγωγής  και  Αθλητισμού  Θράκης 

18)  Γαβριηλίδης  Ευστράτιος  Ιατρική  Θεσσαλονίκης

19)  Γαβριηλίδου  Πανδώρα Αρχιτεκτόνων  Μηχανικών  (Ξάνθη)

20)  Γενιζεγκίνη  Ελένη Βιολογίας  Θεσσαλονίκης

21)  Γεωργοπούλου  Δανάη Οικονομικών  Επιστημών  Θεσσαλονίκης 

22)  Γκιριτζιώτη  Τριάδα Οικονομικών  Επιστημών  Θεσσαλονίκης

23)  Γκόστια  Ελισάβετ Αγγλικής  Γλώσσας  και Φιλολογίας  Αθήνας

24)  Γραμματόπουλος  Ιωάννης  Ψυχολογίας  Παντείου  Αθήνας

25)  Γραμμενίδου  Χρύσα Επιστημών  Προσχολικής  Αγωγής  και  Εκπαίδευσης  Θράκης

26)  Γώγος  Παντελής Οργάνωσης  και  Διοίκησης  Επιχειρήσεων  Πανεπιστήμιο  Μακεδονίας

27)  Δασκάλου  Δωροθέα Τεχνολογίας  και  Ήχου  Ιονίου

28)  Δεδελούδης  Δημήτρης Ευελπίδων  (ΣΣΕ) - ΟΠΛΑ 

29)  Δεδελούδης  Κωνσταντίνος Αξιωματικών  Ελληνικής  Αστυνομίας

30)  Δεδελούδης  Χρήστος  Ευελπίδων  (ΣΣΕ) - ΟΠΛΑ

31)  Δελησταμάτης  Μόσχος Φυσικής  Κρήτης

32)  Δεληγιαννίδου  Μαρία Νομική  Θεσσαλονίκης

33)  Δελληγιαννίδου  Χρύσα Ελληνικής  Φιλολογίας  Κομοτηνής

34)  Δελησταμάτη  Σταματία Θεολογίας  Θεσσαλονίκης

35)  Δεμερτζή  Ξανθή Πολιτικών  Μηχανικών  Θεσσαλονίκης 

36)  Δημητρακάκης  Ευάγγελος Σχολή  Αστυφυλάκων

37)  Δραγούμη  Ευαγγελία Παιδαγωγικό  Δημοτικής  Εκπαίδευσης  Κρήτης  (Ρέθυμνο)

38)  Ελευθεριάδης  Παναγιώτης Αγροτικής  Ανάπτυξης  Ορεστιάδος

39)  Ευαγγελακάκη  Γεωργία Κοινωνικής  Διοίκησης  Θράκης  (Κομοτηνή)

40)  Ευγενικός  Αθανάσιος Φυσικό  Ιωαννίνων

41)  Ευτυχίδης  Αναστάσιος  Διατροφής  και  Διαιτολογίας  Θεσσαλονίκης

42)  Ζαχαρούδη  Μαρία Οικονομικών  Επιστημών  Κομοτηνής

43)  Καδίρης  Παναγιώτης Φιλολογία  Θεσσαλονίκης 

44)  Καζάκου  Φεβρονία Κοινωνικής  Διοίκησης  και  Πολιτικής  Επιστήμης  Κομοτηνής

45)  Καζαριάν  Ερμίνα Διεθνών  Ευρωπαϊκών  Σπουδών  Παντείου  Αθήνας 

46)  Κακαλή  Δέσποινα Μοριακή  Βιολογία  και  Γενετική  Αλεξανδρούπολης

47)  Κακαλής  Ιωάννης Φιλοσοφίας  Παιδαγωγικής  και  Ψυχολογίας  Ιωαννίνων 

48)  Κάλφα  Ειρήνη Βιολογικών  Εφαρμογών  και  Τεχνολογιών  Ιωαννίνων

49)  Καπτσίκα  Μαρία Σχολή  Αστυφυλάκων

50)  Καπτσίκας  Γιώργος Σχολή  Αστυφυλάκων

51)  Καρακατσάνης  Χρήστος Μοριακή  Βιολογία  και  Γενετική  Αλεξανδρούπολης

52)  Καράκης  Αθανάσιος Σχολή  Αστυφυλάκων

53)  Καραμανλή  Ειρήνη Παιδαγωγικό  Δημοτικής  Εκπαίδευσης  Κρήτης

54)  Καρατσίδης  Άγγελος Ηλεκτρολόγων  Μηχανικών  και  Μηχανικών  Υπολογιστών  Ξάνθης

55)  Καραφιλούδης  Ιωάννης Χρηματοοικονομικής  Θεσσαλονίκης

56)  Κατσιακούδη  Μαρία Σχολή  Αστυφυλάκων

57)  Κατσικίδης  Θεόδωρος Σχολή  Αστυφυλάκων

58)  Κατσικίδου  Μαλβίνα Διεθνών  Οικονομικών  σχέσεων  και  Ανάπτυξης  Θράκης

59)  Κεκέ  Αραμπατζή  Πολυξένη Μαιευτική  Πτολεμαϊδας

60)  Κεσόγλου  Αναστασία Βιολογία  Θεσσαλονίκης

61)  Κεσόγλου  Ελένη – Βάγια Πληροφορική  με  εφαρμογές  στη  Βιοϊατρική

62)  Κεσόγλου  Γεώργιος Οικονομικών  Επιστημών  Ιωαννίνων

63)  Κοντογιάννη  Αφένδρα Παιδαγωγικό  Δημοτικής  Εκπαίδευσης  Θράκης

64)  Κοντογιάννη  Βασιλική Διεθνών  Οικονομικών  σχέσεων  και  Ανάπτυξης  Θράκης   

65)  Κοπαράνης  Δημήτριος Μοριακή  Βιολογία  και  Γενετική  Αλεξανδρούπολης

66)  Κοτανίδου  Αγγελική Πολιτικών  Μηχανικών  Ε.Μ.Π.

67)  Κουτσούλας  Θεόδωρος Οικονομικών  Επιστημών  Θεσσαλονίκης

68)  Κούφας  Δημοσθένης Γεωλογία  Θεσσαλονίκης     

69)  Κυπαρισούδης  Δημήτριος Οικονομικών  Επιστημών  (ΠΑΜΑΚ)  Θεσσαλονίκης     

70)  Κυπαρισούδη  Ευαγγελία Κοινωνικής  Διοίκησης  και  Πολιτικών  Επιστημών  Κομοτηνής     

71)  Κυριάκου  Κυριάκος ΣΜΥ -  ΟΠΛΑ

72)  Κυριακούδη  Άννα Δασολογίας  και  Φυσικού  Περιβάλλοντος  Θεσσαλονίκης

73)  Κυρμουζούδη  Ολυμπία Επιστημών  Προσχολικής  Αγωγής,  Εκπαιδευτικού  Σχεδιασμού  Ρόδος

74)  Κυρούδης  Αθανάσιος Μονίμων  Υπαξιωματικών  Στρατού  (Σ.Μ.Υ)

75)  Λυμπερακάκη  Δήμητρα Βαλκανικών  Σπουδών  Φλώρινας

76)  Μαγγίρα  Ουρανία Μαθηματικών  Θεσσαλονίκης

77)  Μαζαράκη  Χριστίνα Γλώσσας,  Φιλολογίας,  Πολιτισμού  Παρευξείνιων  Χωρών  Κομοτηνή                                                        

78)  Μακράκη  Αντωνία Επιστημών  Προσχολικής  Αγωγής  και  Εκπαίδευσης  Θεσσαλονίκης

79)  Μαλιαχούστιας  Βασίλειος Μηχανικών  Οικονομίας  και  Διοίκησης  Χίου

80)  Μαργαρίτης  Θεόδωρος Σχολή  Αστυφυλάκων

81)  Μαργαρίτη Θεοπούλα Οικονομικών  Επιστημών  Θεσσαλίας

82)  Μαυριώτου  Μελπομένη Παιδαγωγικό  Δημοτικής  Εκπαίδευσης  Θράκης

83)  Μαυριώτης  Νικόλαος Σχολή  Αστυφυλάκων

84)  Μέρμηγκας  Σωτήριος Μαθηματικών  Αθήνα

85)  Μέρμηγκας  Χρήστος Διατροφής  και  Διαιτολογίας  Σητεία     

86)  Μεταξάρη  Μαρία Παιδαγωγικό  Νηπιαγωγών  Φλώρινας

87)  Μήτσκα  Άννα Επιστημών  Προσχολικής  Αγωγής  και  Εκπαίδευσης  Θεσσαλονίκης   

88)  Μήτσκα  Αναστασία Γαλλικής  Γλώσσας  και  Φιλολογίας  Θεσσαλονίκης

89)  Μηργκιζούδη  Μαρία Μηχανικών  Παραγωγής  και  Διοίκησης  ( Πολυτεχνείο  Ξάνθης) 

90)  Μίγγα  Σοφία Οικονομικών  Επιστημών  Θεσσαλονίκης

91)  Μίτσαλας  Ξενοφών Ηλεκτρολόγων  Μηχανικών  και  Μηχανικών  Υπολογιστών  Ξάνθης

92)  Μουζακιάρης  Νικόλαος ΣΜΥ

93)  Μουρούκη  Χριστίνα Παιδαγωγικό  Αλεξανδρούπολης  

94)  Μπαδιανούδης  Εφρέμ Φυσικής  Ιωαννίνων

95)  Μπαγγούδης  Ευάγγελος Γεωλογίας  Θεσσαλονίκης

96)  Μπακαλούδη  Γεωργία Αξιωματικών  Νοσηλευτικής  (ΣΑΝ)

97)  Μπακαλούδη  Δέσποινα Επιστ.  Προσχολικής  Αγωγής και Εκπαιδευτικού  Σχεδιασμού  Αιγαίου 

98)  Μπαλή  Παρασκευή Μαθηματικό  Ιωαννίνων

99)  Μπακαλούδης  Πέτρος Χημικό  Ιωαννίνων

100)  Μπακουλοπούλου  Ευτυχία Γαλλικής  Γλώσσας  και  Φιλολογίας  Θεσσαλονίκης

101)  Μπαμπαναράκη  Άννα Παιδαγωγικό  Δημοτικής  Εκπαίδευσης  Αλεξανδρούπολης

102)  Μπέντη  Δήμητρα Σ.Μ.Υ.                                                             

103)  Μπογδάνης  Πασχάλης Ιατρική  Θεσσαλονίκης

104)  Μπογιατζή  Μαριάνθη Επιστημών  Προσχολικής  Αγωγής  και  Εκπαίδευσης  Θράκης 

105)  Μπογιατζόγλου  Θεόδωρος Σχολή  Αστυφυλάκων

106) Μποζατζίδης  Θεόδωρος Δασολογίας,  Διαχείρισης  Περιβάλλοντος  και  Φυσικών  Πόρων  Ορεστιάδας

107)  Μποσταντζή  Σουμεγέ Επιστημών  Φυσικής  Αγωγής  και  Αθλητισμού  Κομοτηνής

108)  Μπουγατζέλη  Δήμητρα Ελληνικής  Φιλολογίας  (Κομοτηνή)

109)  Μπουγατζέλης  Ιωάννης Ελληνικής  Φιλολογίας  Κομοτηνής

110)  Μπούζας  Δημήτριος Ιστορίας  και  Εθνολογίας  Θράκης

111)  Μπουτζίκας  Δημήτριος Ευελπίδων  (ΣΣΕ) - ΟΠΛΑ    

112)  Μπράτσα  Αποστολία Οικονομικών  Επιστημών  Θεσσαλονίκης 

113)  Ναγκολούδη  Μάρθα Οικονομικών  Κρήτης 

114)  Νακούδη  Δήμητρα Κοινωνικής  Διοίκησης  και  Πολιτικής  Επιστήμης  (Κομοτηνή)

115)  Νάσογλου  Ανδρέας Φιλοσοφίας  Παιδαγωγικής  και  Ψυχολογίας  Ιωαννίνων 

116)  Νάσογλου  Σοφία Ιστορίας  και  Αρχαιολογίας  Ιωαννίνων

117)  Νεστορίδης  Ιωάννης Σχολή  Αστυφυλάκων

118)  Νικολάου  Ζήσης Οικονομικών  Επιστημών  Θεσσαλονίκης

119)  Νινούδη  Μάρθα Φιλολογία  Κομοτηνής

120)  Ντελίδου  Μαρία Γεωπονία  Θεσσαλονίκης 

121)  Ντεχόλα  Χριστίνα Φυσικής  Θεσσαλονίκης

122)  Ντινούδη  Φανή Noμική  Θεσσαλονίκης

123)  Ούτσιου  Ευδοκία Επιστημών  Προσχολικής  Αγωγής  και  Εκπαίδευσης  Θράκης

124)  Παζιούρος  Ευάγγελος Γεωγραφίας  Αιγαίου  Μυτιλήνης

125)  Παλαβούζη  Παναγιώτα Δασολογίας  και  Φυσικού  Περιβάλλοντος  Θεσσαλονίκης

126)  Παλαμιδά  Φανή Νομική  Θεσσαλονίκης

127)  Παναγιωτοπούλου  Μαρία Επιστήμης  Φυσικής  Αγωγής  και  Αθλητισμού  (Κομοτηνή

128)  Παπαγεωργίου  Κωνσταντίνα Διεθνών  Οικονομικών  Σχέσεων  και  Ανάπτυξης  Θράκης

129)  Παπαγεωργίου  Σωτηρία Κοινωνικής  Διοίκησης  Θράκης

130)  Παπαδούδη  Μαρία Παιδαγωγικό  Δημοτικής  Εκπαίδευσης  Θράκης

131)  Παπαλιά  Νεραντζιά Διατροφής  και  Διαιτολογίας  (Σητεία  Κρήτης)

132)  Παπαλιά  Στέλλα Μουσικών  Σπουδών  Θεσσαλονίκης

133)  Παπαλιά  Τζουλιάνα Μαθηματικών- Στατιστικής- Χρηματοοικονομικών Μαθηματικών Σάμου

134)  Πάπαρη  Ευδοξία Γαλλικής  Γλώσσας  και  Φιλολογίας  Θεσσαλονίκης

135)  Παρασχάκη  Αναστασία Ιστορίας  και  Αρχαιολογίας  Θεσσαλονίκης

136)  Παρουσούδη  Παρασκευή Νοσηλευτική  Θεσσαλονίκης

137)  Πασχαλίδου  Αναστασία Γλώσσας,  Φιλολογίας,  Πολιτισμού  Παρευξείνιων  Χωρών  Κομοτηνή

138)  Παυλίδης  Νικόλαος Αξιωματικών  Αστυνομίας                                                             

139)  Πεταλά  Ελένη Πολιτικών  Μηχανικών  Ξάνθης

140)  Πεταλωτή  Ευμορφία Οικονομικών  Επιστημών  Θεσσαλονίκης

141)  Πεχλεβανούδη  Τριανταφλλιά Διοίκηση  Επιχειρήσεων  Κομοτηνής

142)  Πεχλιβάνη  Μαρία Γλώσσας  Φιλολογίας  Πολιτισμού  Παρευξείνιων  Χωρών(Κομοτηνής) 

143)  Πεχλιβάνη  Ιωάννα Αγροτικής  Ανάπτυξης  Θράκης

144)  Πιστόλα  Αγοραστή Κοινωνικής  και  Εκπαιδευτικής  Πολιτικής  Πελοποννήσου   

145)  Πιστόλα  Αθανασία Οικονομικών  Επιστημών  Κομοτηνής

146)  Πιστόλας  Ιωάννης Μηχανικών  Πληροφορικής  και  Επικοινωνιών  Συστημάτων  Κοζάνης

147)  Πιτσιάνη  Μαργαρίτα Μοριακής  Βιολογίας  και  Γενετικής  Θράκης

148)  Πολυζωάκης  Θεόδωρος Αγροτικής  Ανάπτυξης  Θράκης

149)  Πολυμερούδη  Αθανασία Χρηματοοικονομικής  Θεσσαλονίκης

150)  Ποτίδης  Αθανάσιος Νομική  Θεσσαλονίκης

151)  Πουρζιτίδης  Κωνσταντίνος Πολιτικών  Μηχανικών  Ξάνθης

152)  Ρέκκα  Άννα Φυσικής  Ιωαννίνων

153)  Σαγκίδης  Αναστάσιος Δασολογίας  Διαχείρισης  Περιβάλλοντος  και  Φυσικών  Πόρων  (Ορεστιάδα)

154)  Σακιάδου  Μαρία Οικονομικών  Επιστημών  Θεσσαλονίκης

155)  Σαλαμπάση  Ελένη Αγγλικής  Γλώσσας  και Φιλολογίας  Θεσσαλονίκης

156)  Σαλιαρίδου  Λαμπρίνα Φυσικοθεραπείας  Θεσσαλονίκης

157)  Σίμογλου  Αθανασία Φιλολογίας  Θεσσαλονίκης

158)  Σταματάκη  Χριστίνα Κοινωνιολογία  Μυτιλήνης

159)  Στεργιάννη  Ευαγγελία Φιλολογία  Θεσσαλονίκης 

160)  Στράντζελη  Αγάπη Γεωπονίας  Θεσσαλονίκης

161)  Στρόφαλή  Δήμητρα Φιλολογία  Κομοτηνής  

162)  Στρόφαλη  Παναγιώτα Δασολογίας,  Διαχείρισης  Περιβάλλοντος  και  Φυσικών  Πόρων  Ορεστιάδας

163)  Στασινόπουλος  Ιωάννης Σχολή  Αστυφυλάκων

164)  Στανελούδη  Παναγιώτα Παιδαγωγικό  Δημοτικής  Εκπαίδευσης  Αιγαίου  (Ρόδος)

165)  Στογιαννίδου  Ιωάννα Γλώσσας  Φιλολογίας  Πολιτισμού  Παρευξείνιων  Χωρών (Κομοτηνής)

166)  Τασιούδης  Ευάγγελος Γεωπονίας  Θεσσαλονίκης

167)  Τάτσιλη  Χριστίνα Φιλοσοφίας  Πάτρας

168)  Τερζή  Σοφία ΣΜΥ  (Σώματα)

169)  Τζαμπάζη  Γεωργία Νομική  Θεσσαλονίκης

170)  Τζανίδης  Γεώργιος ΣΜΥ  (Σώματα)

171)  Τερζούδη  Μαρία Παιδαγωγικό  Δημοτικής  Εκπαίδευσης  Ρόδου

172) Τερτσούδης  Δημήτριος Αξιοποίηση  Φυσικών  Πόρων  και  Γεωργικής  Μηχανικής  Γεωπονίας

173)  Τζιαμπαζάκη  Γεωργία Αγγλικής  Γλώσσας  και  Φιλολογίας  Θεσσαλονίκης

174)  Τζιογκίδου  Γεωργία Φυσική  Πάτρας

175)  Τιαλιάκα  Ευαγγελία Οικονομικών  Επιστημών  Θεσσαλονίκης

176)  Τιουλιούδης  Πασχάλης Παιδαγωγικό  Δημοτικής  Εκπαίδευσης  Αλεξανδρούπολης

177)  Τούμπος  Δημοσθένης Επιστημών  Φυσικής  Αγωγής  και  Αθλητισμού  Κομοτηνής

178)  Τούμπου  Ευφροσύνη Ιστορίας  και  Εθνολογίας  Θράκης  (Κομοτηνή)

179)  Τσάγκας  Χριστόδουλος Οικονομικών  Θεσσαλονίκης

180)  Τσαρακτσή  Πωλίνα Ποιμαντικής  και  Κοινωνικής  Θεολογίας  Θεσσαλονίκης 

181)  Τσάφα  Μαρία Φιλοσοφίας  Παιδαγωγικής  Θεσσαλονίκης

182)  Τσερκέζης  Βασίλης Φιλολογίας  Ιωαννίνων

183)  Τσιαμίτας  Θεόδωρος Γαλλικής  Γλώσσας  και  Φιλολογίας  Θεσσαλονίκης

184)  Τσιαμίτα  Μαρία Mοριακής  Βιολογίας  και  Γενετικής  Θράκης

185)  Τσιαμίτα  Μαρίνα Σ.Μ.Υ.

186)  Τσιαντούκα  Ελισάβετ Βιοτεχνολογίας  Αθήνας

187)  Τσιμπανλιώτη  Κωσταντίνα Επιστημών  Προσχολικής  Αγωγής  και  Εκπαίδευσης  Αιγαίου  (Ρόδος)

188)  Τσιμπανλιώτης  Χρήστος Οικονομικών  Επιστημών  Κομοτηνής

189)  Τσιολκανάκη  Βάγια Χρηματοοικονομική  - Τραπεζικής  Διοίκησης  (Πειραιά)   

190)  Τσίπαρης  Αναστάσιος Διεθνών  και  Ευρωπαϊκών  Σπουδών  Αθήνας

191)  Τσιώτας  Αχιλλέας Επιστήμης  Υπολογιστών  Κρήτης

192)  Τσομπανούδη  Βάϊα Μαθηματικών  Ιωαννίνων

193)  Φουτσιτζούδης  Χαράλαμπος Αγροτικής  Ανάπτυξης  Ορεστιάδος

194)  Φυλλαρίδης  Ιωάννης Οικονομικών  Επιστημών  Θεσσαλονίκης

195)  Χαμουκαρίδης  Κωνσταντίνος Επιστήμης  Φυσικής  Αγωγής  και  Αθλητισμού  (Θεσσαλονίκη)

196)   Χατζηγεωργίου  Δάφνη Γλώσσας  Φιλολογίας  Πολιτισμού  Παρευξείνιων  Χωρών (Κομοτηνής)

197)  Χατζοπούλου  Αθανασία Αρχιτεκτόνων  Μηχανικών  Χανίων

198)  Χατζοπούλου  Πασχαλίνα Τ.Ε.Φ.Φ.Α.  Κομοτηνής 

199)  Χρήστου  Θεόδωρος Σχολή  Αστυφυλάκων

200)  Χοτίδου  Αθανασία Επιστημών  Προσχολικής  Αγωγής  και  Εκπαίδευσης  Θράκης

201)  Χρυσαφούδη  Αθανασία Ψυχολογία  Θεσσαλονίκης 

202)  Χρυσαφούδη  Αναστασία Εκπαιδευτικής  και  Κοινωνικής  Πολιτικής  Θεσσαλονίκης

203)  Χρυσαφούδη  Ανθή Δασολογίας  και  Διαχείρισης  Φυσικών  Πόρων  Ορεστιάδος

 

T.E.I.

204)  Aγγελής  Γεώργιος Λογιστική  και  Χρηματοοικονομική  Σερρών

205)  Αλεξούδης  Κωνσταντίνος Τηλεπληροφορικής  και  Διοίκησης  Άρτας

206)  Αμυγδαλά  Δήμητρα Ψηφιακών  Μέσων  και  Επικοινωνίας  Καστοριά

207)  Αντωνακάκη  Δήμητρα  Λογιστική  Θεσσαλονίκης

208)  Αραμπατζή  Μαρία Φυσικής  Παραγωγής  Φλώρινας

209)  Αραμπατζής  Παναγιώτης Λογιστική  Σερρών

210)  Αραμπατζή  Σοφία Λογιστική  Θεσσαλονίκης

211)  Ασημούδη  Μαρία Διαχείριση  Πληροφοριών  Καβάλας   

212)  Ασπιώτη  Ραφαηλία Μηχανικής  Βιοσυστημάτων  Λάρισας

213)  Αυγείδης  Φώτης Επιστήμης  και  Τεχνολογίας  Υπολογιστών  Τρίπολης

214)  Βαγγελακάκη  Θεοπούλα Τουριστικών  Επιχειρήσεων  Θεσσαλονίκης 

215)  Βαϊτσάκης  Δημήτρης Ηλεκτρονικής  Λαμίας  

216)  Βερίγος  Εμμανουήλ Γεωπονίας  Ιχθ / γιας  και  Υδάτινου  Περιβάλλοντος  Βόλου 

217)  Γαϊτζής  Σωτήριος Λογιστική  Καβάλας   

218)  Γκούδουλας  Απόστολος Δασοπονία  Δράμας

219)  Γκουδούλα  Διαλεχτή Επιστήμης  Τροφίμων  και  Διατροφής  Λήμνου

220)  Γκότσιου  Παναγιώτα Δασοπονίας  Διαχείρισης  Περιβάλλοντος κ΄Φυσικών  Πόρων Ορ/δα

221)  Γκρόζος  Κώστας Τεχνολογίας  Μουσικών  Οργάνων  Ηπείρου

222)  Γρηγορίδης  Πολυχρόνης Διαχείριση  Πληροφοριών  Καβάλας   

223)  Δασκάλου  Νικόλαος Μηχανικών  Αυτοματισμού  Θεσσαλονίκης

224)  Δεληγιαννίδης  Ιωάννης Διοίκηση  Επιχειρήσεων  Καβάλας

225)  Δεληπουτουλούδη  Κων/να Φυτικής  Παραγωγής

226)  Δελιάς  Στέφανος Περιβάλλοντος  Αιγαίου

227)  Δελούδη  Αθανασία Διαχείρισης  Πληροφοριών  Καβάλας 

228)  Δελούδη  Ιωάννα Διαχείρισης  Πληροφοριών  Καβάλας

229)  Δελχανίδης  Σωτήρης Πολ.  Δομικών  Έργων  Σερρών 

230)  Δεμίρη  Μαρία Δασοπονίας  και  Διαχείρισης  Φυσικού  Περιβάλλοντος  Καβάλας  

231)  Δερμεντζής  Αλέξανδρος Πολιτισμικής  Τεχνολογίας  και  Επικοινωνίας  Αιγαίου

232)  Εμμανουηλίδου  Αθανασία Διοίκηση  Επιχειρήσεων  Καβάλας

233)  Ευαγγελακάκης  Κωνσταντίνος Λογιστική  Καβάλας

234)  Ευθυμίδου  Χριστίνα Βιομηχανικής  Πληροφορικής  Καβάλας

235)  Ζαφείρη  Ελένη Χρηματοοικονομικών  Επιχειρήσεων  (Κοζάνης)

236)  Ζέρβας  Πασχάλης Θεατρολογία  Μυτιλήνης   

237)  Κανίδης  Γρηγόρης Βιολογικής  Γεωργίας  Ηπείρου

238)  Κανίδου  Μαρία Λογιστική  Σερρών

239)  Καραδημητρίου  Βασιλική Πληροφορική  Θεσσαλονίκης

240)  Καραθανάσης  Παναγιώτης Διοίκηση  Επιχειρήσεων  (Καβάλας)

241)  Καραμπασίδου  Χριστίνα Βρεφονηπιοκομίας  Ιωαννίνων

242)  Καρανικολαϊδου  Πηνελόπη Πληροφορική  Θεσσαλονίκης

243)  Κατσαρού  Γεωργία Μηχανικών  Πληροφορικής  και  Επικοινωνίας  Σάμου

244)  Κατσαρός  Δημήτριος Εφαρμοσμένης  Πληροφορικής  και  Πολυμέσων  Κρήτης    

245)  Κεκέ  Αγάπη Διαχείρισης  Πληροφοριών  (Καβάλας)

246)  Κεσιόγλου  Δήμητρα Βιομηχανικού  Σχεδιασμού  (Κοζάνης)

247)  Κηπουρός  Μιχάλης Ηλεκτρολογία  Καβάλας

248)  Κιουρκτσή  Θεοδώρα Λογοθεραπείας  Ηπείρου 

249)  Κιρκιμτζή  Ειρήνη Λογιστική  Καβάλας

250)  Κόνσουλας  Δημήτριος Πληροφορική  με  Εφαρμογές στη  Βιοϊατρική  Λαμίας

251)  Κουρούδης  Απόστολος Διοίκηση  Επιχειρήσεων  Καβάλας 

252)  Κουρτελάκης  Αριστείδης Διοίκηση  Επιχειρήσεων  (Καβάλα)

253)  Κρόκος  Χαράλαμπος Μηχανολογίας  Σερρών 

254)  Κυριάκου  Αργύρης Λογιστική  Σερρών

255)  Κωτσίου  Βάϊος Λογιστική  και  Χρηματοοικονομική  Καβάλας

256)  Κωνσταντίνου  Μαρία Δασοπονία  Λαμίας  (Καρπενήσι)

257)  Λαμπούδη  Δέσποινα Φυσικοθεραπεία  Θεσσαλονίκης

258)  Λυμπερακάκης  Θεόδωρος Ηλεκτρονικών  Μηχανολόγων  Καβάλας

259)  Μαρασλή  Δέσποινα Νοσηλευτική  Διδυμοτείχου

260)  Ματθιουδάκης  Άρης Διοίκηση  Κοινωνικών  και  Συνεταιριστικών  Επιχειρήσεων   

261)  Μιδάλκος  Αθανάσιος Πληροφορικής  και  Τεχνολογίας  Υπολογιστών  Δυτ. Μακεδονίας

262)  Μιλκίδου  Παρασκευή Σχεδιασμού  και Τεχνολογίας  Ένδυσης  Κιλκίς

263)  Μιχαλάκογλου  Αθανάσιος Γεωπονίας,  Ιχθυολογίας  και  Υδάτινου  Περιβάλλοντος  Βόλου

264)  Μόκαλης  Σωκράτης Περιβάλλοντος  Μυτιλήνης

265)  Μπαξεβάνης  Ανδρέας Κοινωνικής  Διοίκησης  και  Πολιτικών  Επιστημών  Κομοτηνής     

266)  Mπακάλης  Νικόλαος Διοίκηση  Τουριστικών  Επιχειρήσεων  και  Φιλοξενίας  Γρεβενά

267)  Μπακαλούδης  Ευάγγελος Πληροφορικής  και  Επικοινωνίας  Σερρών

268)  Μπακαλούδης  Σταμάτιος Μηχανικών  Πληροφορικής  (Άρτα)

269)  Μπακουλόπουλος  Ανδρέας Πληροφορικής  και  Τεχνολογίας  Υπολογιστών  (Λάρισας)

270)  Μπακουλοπούλου  Στέλλα Γραφιστική  Αθηνών

271)  Μπαρμπαδένη  Θεοδώρα Βιομηχανική  Πληροφορική  Καβάλας

272)  Μπαρμπαδένης  Χρήστος Πληροφορικής  και  Επικοινωνίας  Σερρών  

273)  Μπιγιλάκη  Δήμητρα Φυτικής  Παραγωγής  Ηπείρου  (Άρτας)

274)  Μπιτζέκας  Χρήστος Διοίκηση  Επιχειρήσεων  Καβάλας

275)  Μπιτζέκα  Χριστίνα Τηλεπληροφορικής  και  Διοίκησης  (Άρτας)

276)  Μπουγατζέλη  Δήμητρα Ψηφιακών  Μέσων  και  Επικοινωνίας  Καστοριά

277)  Μπούζας  Δημήτριος Εφαρμοσμένη  Πληροφορική  στη  Διοίκηση  και  στην  Οικονομία

278)  Μπουρουτζής  Θεοφάνης Λογιστικής  και  Χρηματοοικονομικής  (Καβάλα)    

279)  Μπράτσας  Ευάγγελος Μηχανικών  Τεχνολογίας  Περιβάλλοντος  Φυσικού  Αερίου  Καβάλα

280)  Ναζίρης  Δημήτριος Ζωικής  Παραγωγής  (Λάρισας) 

281)  Νεστορίδης  Στέφανος Διοίκηση  Επιχειρήσεων  Θεσσαλονίκης

282)  Νίκου  Στυλιανός Διοίκηση  Επιχειρήσεων  Πάτρας 

283)  Νταβιντίδου  Μαριάννα Λογιστική  Σερρών

284)  Ντισλίδου  Βασιλική Διοίκηση  Επιχειρήσεων  Καβάλας 

285)  Παγώνη  Αλεξάνδρα  Πολιτικών  Δομικών  Έργων  Ξάνθης

286)  Παλαμιδάς  Δημήτριος Ηλεκτρολογία  Καβάλας

287)  Πανάγου  Σωτήρης Πληροφορική  Αθήνας

288)  Παντελιάδου  Ηλιάννα Νοσηλευτική  Θεσσαλονίκης

289)  Παπαδάκη  Αλεξάνδρα Λογιστική  Κοζάνης

290)  Παπαδάκης  Σταύρος Αυτοματισμού  Θεσσαλονίκης

291)  Παπαδάκη  Μαρίνα Ζωικής  Παραγωγής  Θεσσαλονίκης

292)  Παπάζογλου  Αθανασία Νοσηλευτική  Λάρισας

293)  Παπατσαρούχα  Χρύσα Σχεδιασμού  και  Επεξεργασίας  Ξύλου  και  Επίπλου  (Λάρισας)

294)  Παπατσιλέκας  Παύλος Χρηματοοικονομική  και  Ασφαλιστική  Κρήτης                                                                  

295)  Πατσιαβουρίδου  Μάγδα Διοίκηση  Επιχειρήσεων  Καβάλας 

296)  Παυλίδου  Δήμητρα Νοσηλευτική  Θράκης

297)  Περήφανου  Κατερίνα Λογιστική  Χαλκίδας

298)  Πεχλεβάνη  Ιωάννα Διοίκηση  Επιχειρήσεων  Κομοτηνής

299)  Πιστάλκα  Ελισάβετ Δασολογίας  Δράμας

300)  Πιστόλας  Αλέξανδρος Διαχείρισης  Περιβάλλοντος  και  Φυσικών  Πόρων  Αγρίνιο

301)  Πιστόλας  Ιωάννης Πληροφορικής  και  Τεχνολογίας  Υπολογιστών  Δυτ. Μακεδονίας

302)  Πιστόλα  Κ. Ελένη Δημοσίων  Σχέσεων  και  Επικοινωνίας  Δυτικής  Μακεδονίας

303)  Πιστόλα  Ν. Ελένη Διοίκηση  Επιχειρήσεων  Σερρών

304)  Πιτσιάνη  Γεωργία Νοσηλευτική  Λάρισας 

305)  Πολύζος  Θεόδωρος Μηχανικών  Υπολογιστών  Καβάλας         

306)  Ποτίδου  Σουλτάνα Διαχείρισης  Πληροφοριών  Καβάλας

307)  Ρέκκα  Άννα Οινολογίας  και  Τεχνολογίας  Ποτών  Δράμας

308)  Σαγκίδης  Αναστάσιος Μηχανολόγων  Οχημάτων  Θεσσαλονίκης

309)  Σαληκυριάκης  Αναστάσιος Νοσηλευτική  Λάρισας

310)  Σιμεωνίδης  Γεώργιος Μηχανολόγων  Οχημάτων  Θεσσαλονίκης

311)  Σολακούδη  Ελένη Λογιστική  Σερρών  

312)  Σολακούδης  Κωνσταντίνος Ζωϊκής  Παραγωγής  (Φλώρινας)

313)  Στεργιάννη  Σπυριδούλα Δημοσίων  Σχέσεων  και  Επκοινωνίας  Καστοριάς

314)  Στεφανίδης  Πασχάλης Εφαρμοσμένη  Πληροφορική  Διοίκησης κ΄ Οικονομίας (Λευκάδα) 

315)  Στεφανίδης  Νικόλαος Οχημάτων  Θεσσαλονίκης

316)  Στιφούδης  Κωνσταντίνος Τεχνολόγων  Γεωπόνων  Λάρισας

317)  Στογιαννίδου  Θεοπούλα Οικοδομικών  και  Δομικών  Έργων  Υποδομής  (Άρτας)

318)  Στοϊλούδη  Θεοδώρα Λογιστική  Καβάλας

319)  Στοϊλούδη  Πολυξένη Λογιστική  Καβάλας

320)  Ταρασίδου  Βικτώρια Πολιτικών  Έργων  Υποδομής Λάρισας 

321)  Τερζάκη  Τριανταφυλλιά Τυποποίηση  και  Διακίνηση  Προϊόντων 

322)  Τερτσούδη  Ηλιάνα Τηλεπικοινωνιών  και  Τηλεπληροφορικής  Ναυπάκτου

323)  Τζήμος  Κωνσταντίνος Διαχείρισης  Πληροφοριών  Καβάλας

324)  Τζιαμπάζη  Θεοδώρα Κοινωνικής  Ανθρωπολογίας  και  Ιστορίας  Αιγαίου  (Μυτιλήνης)       

325)  Τζιαμτζής  Αχιλλέας Συνεταιριστικών  Οργανώσεων  και  Εκμεταλλεύσεων 

326)  Τζιώρα  Σταυρούλα Τυποποίηση  και  Διακίνηση  Προϊόντων 

327) Tζουμάκας  Ιωάννης Διοίκηση  Συστημάτων  Εφοδιασμού  Ιωαννίνων

328)  Τσακάλης  Θεόδωρος Ηλεκτρολόγων  Μηχανικών  Καβάλας

329)  Τσιαμίτα  Σουζάνα Πολιτικών  Δομικών  Έργων  Σερρών

330)  Τσιματσίδης  Πασχάλης Υδατοκαλλιεργειών – Τεχνολογίας  Αλιείας  Μεσολόγγι

331)  Τσιμπονάκη  Τριάδα Χρηματοοικονομικής  και  Ελεγκτικής  Πρέβεζας

332)  Τσιομπανάκη  Λουίζα Λογιστική  Θεσσαλονίκης

333)  Τσίτσιος  Απόστολος Δασοπονίας  και  Διαχείρισης  Φυσικού  Περιβάλλοντος  Δράμας

334)  Τσίτσιος  Ιωάννης Πολιτικών  Έργων  Υποδομής Λάρισας 

335)  Φουτσιτζής  Χρήστος Λογιστική  Σερρών

336)  Φραγκούδης  Απόστολος Διοίκηση  Επιχειρήσεων  Καβάλας

337)  Χατζάκης  Χαράλαμπος Οχημάτων  Θεσσαλονίκης

338)  Χατζής  Ζήσης Πληροφορικής  και  Τεχνολογίας  Υπολογιστών  (Λαμίας)

339)  Χατζηαντωνίου  Χρυσούλα Λογιστική  Θεσσαλονίκης

340)  Χατζιόγλου  Αναστασία Νοσηλευτική  Λάρισας

341)  Χατζιόγλου  Κυριακή Νοσηλευτική  Λάρισας

342)  Χατζούδης  Νικόλαος Λογιστική  Καβάλας

343)  Χατνάκη  Μελίνα Λογιστική  Σερρών

344)  Χρηστίδου  Στυλιανή Ηλεκτρονικών  Μηχανικών  Θεσσαλονίκης

345)  Χρυσαφούδης  Κωνσταντίνος Λογιστική  Καβάλας  

2016

 

A.E.I.
1) Αλεξίου Σταματία Βιοχημείας και Βιοτεχνολογίας Λάρισα
2) Αλεξίου Άννα Ιστορίας και Αρχαιολογίας Θεσσαλονίκης
3) Ανδρεάδου Πασχαλίνα  Φιλολογίας Ιωαννίνων
4) Αντωνιάδης Ιωάννης Φυσικό Θεσσαλονίκης
5) Αντωνιάδης Χρήστος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλονίκης 
6) Αντωνιάδης Δ. Ιωάννης Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Αλεξανδρούπολης
7) Αραμπατζή Έλενα Αγροτικής Ανάπτυξης Θράκης 
8) Αραμπατζής Κωσταντίνος Οδοντιατρική Θεσσαλονίκης
9) Αραμπατζή Σοφία Ιατρική Αλεξανδρούπολης
10) Αρίκα Δήμητρα  Επιστημών Προσχολικής Αγωγής και Εκπαίδευσης Θράκης
11) Βασιλειάδου Γεωργία Γλώσσας Φιλολογίας Πολιτισμού Παρευξείνιων Χωρών (Κομοτηνής) 
12) Βασιλειάδου Λαμπρινή Γλώσσας Φιλολογίας Πολιτισμού Παρευξείνιων Χωρών (Κομοτηνής)
13) Βίντση Αθανασία Επιστημών Εκπαίδευσης Προσχολικής Ηλικίας Αλεξανδρούπολης
14) Βράβας Ιωακείμ Διεθνών Οικονομικών και Ευρωπαϊκών Σπουδών Θεσσαλονίκης
15) Βυνάκος Χρήστος Ικάρων Μηχανικών ΣΙ ΣΜΑ 
16) Γαϊτζή Βενετία  Οικονομικών Επιστημών Χίου
17) Γαμάγα Βιργινία Επιστημών Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού Θράκης 
18) Γαβριηλίδης Ευστράτιος Ιατρική Θεσσαλονίκης
19) Γενιζεγκίνη Ελένη Βιολογίας Θεσσαλονίκης
20) Γεωργοπούλου Δανάη  Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλονίκης 
21) Γκιριτζιώτη Τριάδα Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλονίκης
22) Γκόστια Ελισάβετ Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Αθήνας 
23) Γραμματόπουλος Ιωάννης Ψυχολογίας Παντείου Αθήνας
24) Γραμμενίδου Χρύσα Επιστημών Προσχολικής Αγωγής και Εκπαίδευσης Θράκης
25) Γώγος Παντελής Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων Πανεπιστήμιο Μακεδονίας
26) Δασκάλου Δωροθέα Τεχνολογίας και Ήχου Ιονίου
27) Δεδελούδης Δημήτρης Eυελπίδων (ΣΣΕ) - ΟΠΛΑ 
28) Δεδελούδης Κωνσταντίνος Αξιωματικών Ελληνικής Αστυνομίας
29) Δεδελούδης Χρήστος Ευελπίδων (ΣΣΕ) - ΟΠΛΑ
30) Δελησταμάτης Μόσχος Φυσικής Κρήτης
31) Δεληγιαννίδου Μαρία Νομική Θεσσαλονίκης
32) Δελληγιαννίδου Χρύσα Ελληνικής Φιλολογίας Κομοτηνής
33) Δελησταμάτη Σταματία Θεολογίας Θεσσαλονίκης
34) Δεμερτζή Ξανθή Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλονίκης 
35) Δημητρακάκης Ευάγγελος Σχολή Αστυφυλάκων
36) Δραγούμη Ευαγγελία Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο)
37) Ελευθεριάδης Παναγιώτης Αγροτικής Ανάπτυξης Ορεστιάδος 
38) Ευαγγελακάκη Γεωργία Κοινωνικής Διοίκησης Θράκης (Κομοτηνή)
39) Ευγενικός Αθανάσιος Φυσικό Ιωαννίνων
40) Ευτυχίδης Αναστάσιος Διατροφής και Διαιτολογίας Θεσσαλονίκης
41) Ζαχαρούδη Μαρία Οικονομικών Επιστημών Κομοτηνής
42) Καδίρης Παναγιώτης Φιλολογία Θεσσαλονίκης 
43) Καζάκου Φεβρονία Κοινωνικής Διοίκησης και Πολιτικής Επιστήμης Κομοτηνής 
44) Καζαριάν Ερμίνα Διεθνών Ευρωπαϊκών Σπουδών Παντείου Αθήνας 
45) Κακαλή Δέσποινα Μοριακή Βιολογία και Γενετική Αλεξανδρούπολης
46) Κακαλής Ιωάννης Φιλοσοφίας Παιδαγωγικής και Ψυχολογίας Ιωαννίνων 
47) Κάλφα Ειρήνη Βιολογικών Εφαρμογών και Τεχνολογιών Ιωαννίνων
48) Καπτσίκα Μαρία Σχολή Αστυφυλάκων
49) Καπτσίκας Γιώργος Σχολή Αστυφυλάκων
50) Καρακατσάνης Χρήστος Μοριακή Βιολογία και Γενετική Αλεξανδρούπολης
51) Καράκης Αθανάσιος Σχολή Αστυφυλάκων
52) Καραμανλή Ειρήνη Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης
53) Καρατσίδης Άγγελος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Ξάνθης
54) Καραφιλούδης Ιωάννης Χρηματοοικονομικής Θεσσαλονίκης
55) Κατσιακούδη Μαρία Σχολή Αστυφυλάκων
56) Κατσικίδης Θεόδωρος Σχολή Αστυφυλάκων
57) Κατσικίδου Μαλβίνα Διεθνών Οικονομικών σχέσεων και Ανάπτυξης Θράκης
58) Κεκέ Αραμπατζή Πολυξένη Μαιευτική Πτολεμαϊδας
59) Κεσόγλου Αναστασία Βιολογία Θεσσαλονίκης
60) Κεσόγλου Ελένη – Βάγια Πληροφορική με εφαρμογές στη Βιοϊατρική
61) Κεσόγλου Γεώργιος Οικονομικών Επιστημών Ιωαννίνων
62) Κοντογιάννη Αφένδρα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης
63) Κοντογιάννη Βασιλική Διεθνών Οικονομικών σχέσεων και Ανάπτυξης Θράκης  
64) Κοπαράνης Δημήτριος Μοριακή Βιολογία και Γενετική Αλεξανδρούπολης 
65) Κοτανίδου Αγγελική Πολιτικών Μηχανικών Ε.Μ.Π.
66) Κουτσούλας Θεόδωρος Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλονίκης
67) Κούφας Δημοσθένης Γεωλογία Θεσσαλονίκης   
68) Κυπαρισούδης Δημήτριος Οικονομικών Επιστημών (ΠΑΜΑΚ) Θεσσαλονίκης   
69) Κυπαρισούδη Ευαγγελία Κοινωνικής Διοίκησης και Πολιτικών Επιστημών Κομοτηνής   
70) Κυριάκου Κυριάκος ΣΜΥ - ΟΠΛΑ
71) Κυριακούδη Άννα Δασολογίας και Φυσικού Περιβάλλοντος Θεσσαλονίκης
72) Κυρμουζούδη Ολυμπία Επιστημών Προσχολικής Αγωγής, Εκπαιδευτικού Σχεδιασμού Ρόδος 
73) Κυρούδης Αθανάσιος Μονίμων Υπαξιωματικών Στρατού (Σ.Μ.Υ)
74) Λυμπερακάκη Δήμητρα Βαλκανικών Σπουδών Φλώρινας
75) Μαγγίρα Ουρανία Μαθηματικών Θεσσαλονίκης
76) Μαζαράκη Χριστίνα Γλώσσας, Φιλολογίας, Πολιτισμού Παρευξείνιων Χωρών Κομοτηνή 
77) Μακράκη Αντωνία Επιστημών Προσχολικής Αγωγής και Εκπαίδευσης Θεσσαλονίκης
78) Μαλιαχούστιας Βασίλειος Μηχανικών Οικονομίας και Διοίκησης Χίου
79) Μαργαρίτης Θεόδωρος Σχολή Αστυφυλάκων
80) Μαργαρίτη Θεοπούλα Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλίας
81) Μαυριώτου Μελπομένη Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης
82) Μαυριώτης Νικόλαος Σχολή Αστυφυλάκων
83) Μέρμηγκας Σωτήριος Μαθηματικών Αθήνα
84) Μέρμηγκας Χρήστος  Διατροφής και Διαιτολογίας Σητεία   
85) Μεταξάρη Μαρία Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Φλώρινας
86) Μήτσκα Άννα Επιστημών Προσχολικής Αγωγής και Εκπαίδευσης Θεσσαλονίκης  
87) Μήτσκα Αναστασία Γαλλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Θεσσαλονίκης
88) Μηργκιζούδη Μαρία Μηχανικών Παραγωγής και Διοίκησης ( Πολυτεχνείο Ξάνθης) 
89) Μίγγα Σοφία Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλονίκης
90) Μίτσαλας Ξενοφών Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Ξάνθης
91) Μουρούκη Χριστίνα Παιδαγωγικό Αλεξανδρούπολης  
92) Μπαδιανούδης Εφρέμ Φυσικής Ιωαννίνων 
93) Μπαγγούδης Ευάγγελος Γεωλογίας Θεσσαλονίκης
94) Μπακαλούδη Γεωργία Αξιωματικών Νοσηλευτικής (ΣΑΝ)
95) Μπακαλούδη Δέσποινα Επιστ. Προσχολικής Αγωγής και Εκπαιδευτικού Σχεδιασμού Αιγαίου 
96) Μπαλή Παρασκευή Μαθηματικό Ιωαννίνων
97) Μπακουλοπούλου Ευτυχία Γαλλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Θεσσαλονίκης
98) Μπαμπαναράκη Άννα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Αλεξανδρούπολης
99) Μπέντη Δήμητρα Σ.Μ.Υ. 
100) Μπογδάνης Πασχάλης Ιατρική Θεσσαλονίκης
101) Μπογιατζή Μαριάνθη Επιστημών Προσχολικής Αγωγής και Εκπαίδευσης Θράκης 
102) Μπογιατζόγλου Θεόδωρος Σχολή Αστυφυλάκων
103) Μποζατζίδης Θεόδωρος  Δασολογίας, Διαχείρισης Περιβάλλοντος και Φυσικών Πόρων Ορεστιάδας
104) Μποσταντζή Σουμεγέ Επιστημών Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού Κομοτηνής
105) Μπουγατζέλης Ιωάννης Ελληνικής Φιλολογίας Κομοτηνής
106) Μπούζας Δημήτριος Ιστορίας και Εθνολογίας Θράκης
107) Μπουτζίκας Δημήτριος Ευελπίδων (ΣΣΕ) - ΟΠΛΑ   
108) Μπράτσα Αποστολία  Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλονίκης 
109) Ναγκολούδη Μάρθα Οικονομικών Κρήτης 
110) Νάσογλου Ανδρέας Φιλοσοφίας Παιδαγωγικής και Ψυχολογίας Ιωαννίνων 
111) Νάσογλου Σοφία Ιστορίας και Αρχαιολογίας Ιωαννίνων
112) Νεστορίδης Ιωάννης Σχολή Αστυφυλάκων
113) Νικολάου Ζήσης Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλονίκης
114) Νινούδη Μάρθα Φιλολογία Κομοτηνής
115) Ντελίδου Μαρία Γεωπονία Θεσσαλονίκης 
116) Ντεχόλα Χριστίνα Φυσικής Θεσσαλονίκης
117) Ντινούδη Φανή Noμική Θεσσαλονίκης
118) Ούτσιου Ευδοκία Επιστημών Προσχολικής Αγωγής και Εκπαίδευσης Θράκης
119) Παζιούρος Ευάγγελος Γεωγραφίας Αιγαίου Μυτιλήνης
120) Παλαβούζη Παναγιώτα Δασολογίας και Φυσικού Περιβάλλοντος Θεσσαλονίκης
121) Παλαμιδά Φανή Νομική Θεσσαλονίκης
122) Παπαγεωργίου Κωνσταντίνα  Διεθνών Οικονομικών Σχέσεων και Ανάπτυξης Θράκης
123) Παπαγεωργίου Σωτηρία Κοινωνικής Διοίκησης Θράκης
124) Παπαδούδη Μαρία Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης
125) Παπαλιά Στέλλα Μουσικών Σπουδών Θεσσαλονίκης 
126) Παπαλιά Τζουλιάνα  Μαθηματικών- Στατιστικής- Χρηματοοικονομικών Μαθηματικών Σάμου 
127) Πάπαρη Ευδοξία Γαλλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Θεσσαλονίκης
128) Παρασχάκη Αναστασία Ιστορίας και Αρχαιολογίας Θεσσαλονίκης
129) Παρουσούδη Παρασκευή Νοσηλευτική Θεσσαλονίκης
130) Πασχαλίδου Αναστασία Γλώσσας, Φιλολογίας, Πολιτισμού Παρευξείνιων Χωρών Κομοτηνή
131) Παυλίδης Νικόλαος Αξιωματικών Αστυνομίας 
132) Πεταλά Ελένη Πολιτικών Μηχανικών Ξάνθης
133) Πεταλωτή Ευμορφία Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλονίκης
134) Πεχλεβανούδη Τριανταφλλιά  Διοίκηση Επιχειρήσεων Κομοτηνής 
135) Πεχλιβάνη Μαρία Γλώσσας Φιλολογίας Πολιτισμού Παρευξείνιων Χωρών(Κομοτηνής) 
136) Πεχλιβάνη Ιωάννα Αγροτικής Ανάπτυξης Θράκης
137) Πιστόλα Αγοραστή Κοινωνικής και Εκπαιδευτικής Πολιτικής Πελοποννήσου  
138) Πιστόλα Αθανασία Οικονομικών Επιστημών Κομοτηνής
139) Πιστόλας Ιωάννης Μηχανικών Πληροφορικής και Επικοινωνιών Συστημάτων Κοζάνης
140) Πιτσιάνη Μαργαρίτα Μοριακής Βιολογίας και Γενετικής Θράκης
141) Πολυζωάκης Θεόδωρος Αγροτικής Ανάπτυξης Θράκης
142) Πολυμερούδη Αθανασία Χρηματοοικονομικής Θεσσαλονίκης
143) Ποτίδης Αθανάσιος Νομική Θεσσαλονίκης
144) Πουρζιτίδης Κωνσταντίνος Πολιτικών Μηχανικών Ξάνθης
145) Ρέκκα Άννα Φυσικής Ιωαννίνων
146) Σακιάδου Μαρία Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλονίκης
147) Σαλαμπάση Ελένη  Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Θεσσαλονίκης
148) Σαλιαρίδου Λαμπρίνα  Φυσικοθεραπείας Θεσσαλονίκης
149) Σίμογλου Αθανασία Φιλολογίας Θεσσαλονίκης
150) Σταματάκη Χριστίνα  Κοινωνιολογία Μυτιλήνης
151) Στεργιάννη Ευαγγελία Φιλολογία Θεσσαλονίκης 
152) Στράντζελη Αγάπη  Γεωπονίας Θεσσαλονίκης
153) Στρόφαλή Δήμητρα Φιλολογία Κομοτηνής  
155) Στρόφαλη Παναγιώτα Δασολογίας, Διαχείρισης Περιβάλλοντος και Φυσικών Πόρων Ορεστιάδας
156) Στασινόπουλος Ιωάννης Σχολή Αστυφυλάκων
157) Στανελούδη Παναγιώτα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Αιγαίου (Ρόδος)
158) Στογιαννίδου Ιωάννα  Γλώσσας Φιλολογίας Πολιτισμού Παρευξείνιων Χωρών (Κομοτηνής)
159) Τασιούδης Ευάγγελος Γεωπονίας Θεσσαλονίκης 
160) Τάτσιλη Χριστίνα Φιλοσοφίας Πάτρας
161) Τερζή Σοφία ΣΜΥ (Σώματα)
162) Τζαμπάζη Γεωργία Νομική Θεσσαλονίκης 
163) Τζανίδης Γεώργιος ΣΜΥ (Σώματα)
164) Τερζούδη Μαρία Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Ρόδου 
165) Τερτσούδης Δημήτριος Αξιοποίηση Φυσικών Πόρων και Γεωργικής Μηχανικής Γεωπονίας
166) Τζιαμπαζάκη Γεωργία Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Θεσσαλονίκης
167) Τζιογκίδου Γεωργία Φυσική Πάτρας
168) Τιαλιάκα Ευαγγελία Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλονίκης
169) Τιουλιούδης Πασχάλης Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Αλεξανδρούπολης
170) Τούμπος Δημοσθένης  Επιστημών Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού Κομοτηνής
171) Τούμπου Ευφροσύνη  Ιστορίας και Εθνολογίας Θράκης (Κομοτηνή)
172) Τσάγκας Χριστόδουλος Οικονομικών Θεσσαλονίκης
173) Τσαρακτσή Πωλίνα Ποιμαντικής και Κοινωνικής Θεολογίας Θεσσαλονίκης 
174) Τσάφα Μαρία Φιλοσοφίας Παιδαγωγικής Θεσσαλονίκης
175) Τσερκέζης Βασίλης Φιλολογίας Ιωαννίνων
176) Τσιαμίτας Θεόδωρος Γαλλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Θεσσαλονίκης
177) Τσιαμίτα Μαρία Mοριακής Βιολογίας και Γενετικής Θράκης
178) Τσιαμίτα Μαρίνα Σ.Μ.Υ.
179) Τσιαντούκα Ελισάβετ Βιοτεχνολογίας Αθήνας
180) Τσιμπανλιώτη Κωσταντίνα Επιστημών Προσχολικής Αγωγής και Εκπαίδευσης Αιγαίου (Ρόδος)
181) Τσιμπανλιώτης Χρήστος Οικονομικών Επιστημών Κομοτηνής
182) Τσιολκανάκη Βάγια Χρηματοοικονομική - Τραπεζικής Διοίκησης (Πειραιά)  
183) Τσίπαρης Αναστάσιος Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών Αθήνας
184) Τσιώτας Αχιλλέας  Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης
185) Τσομπανούδη Βάϊα Μαθηματικών Ιωαννίνων
186) Φουτσιτζούδης Χαράλαμπος  Αγροτικής Ανάπτυξης Ορεστιάδος
187) Φυλλαρίδης Ιωάννης  Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλονίκης
188)  Χατζηγεωργίου Δάφνη Γλώσσας Φιλολογίας Πολιτισμού Παρευξείνιων Χωρών (Κομοτηνής) 
189) Χατζοπούλου Αθανασία Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Χανίων
190) Χατζοπούλου Πασχαλίνα Τ.Ε.Φ.Α. Κομοτηνής 
191) Χρήστου Θεόδωρος  Σχολή Αστυφυλάκων
192) Χοτίδου Αθανασία Επιστημών Προσχολικής Αγωγής και Εκπαίδευσης Θράκης
193) Χρυσαφούδη Αθανασία Ψυχολογία Θεσσαλονίκης 
194) Χρυσαφούδη Αναστασία Εκπαιδευτικής και Κοινωνικής Πολιτικής Θεσσαλονίκης
195) Χρυσαφούδη Ανθή Δασολογίας και Διαχείρισης Φυσικών Πόρων Ορεστιάδος
 

T.E.I.
196) Aγγελής Γεώργιος Λογιστική και Χρηματοοικονομική Σερρών
197) Αλεξούδης Κωνσταντίνος Τηλεπληροφορικής και Διοίκησης Άρτας
198) Αμυγδαλά Δήμητρα Ψηφιακών Μέσων και Επικοινωνίας Καστοριά
199) Αντωνακάκη Δήμητρα Λογιστική Θεσσαλονίκης
200) Αραμπατζή Μαρία Φυσικής Παραγωγής Φλώρινας
201) Αραμπατζής Παναγιώτης Λογιστική Σερρών
202) Αραμπατζή Σοφία Λογιστική Θεσσαλονίκης
203) Ασημούδη Μαρία Διαχείριση Πληροφοριών Καβάλας 
204) Ασπιώτη Ραφαηλία Μηχανικής Βιοσυστημάτων Λάρισας
205) Αυγείδης Φώτης Επιστήμης και Τεχνολογίας Υπολογιστών Τρίπολης
206) Βαγγελακάκη Θεοπούλα Τουριστικών Επιχειρήσεων Θεσσαλονίκης 
207) Βαϊτσάκης Δημήτρης Ηλεκτρονικής Λαμίας 
208) Βερίγος Εμμανουήλ Γεωπονίας Ιχθ / γιας και Υδάτινου Περιβάλλοντος Βόλου 
209) Γαϊτζής Σωτήριος Λογιστική Καβάλας 
210) Γκούδουλας Απόστολος Δασοπονία Δράμας
211) Γκουδούλα Διαλεχτή Επιστήμης Τροφίμων και Διατροφής Λήμνου
212) Γκότσιου Παναγιώτα Δασοπονίας Διαχείρισης Περιβάλλοντος κ΄Φυσικών Πόρων Ορ/δα
213) Γκρόζος Κώστας Τεχνολογίας Μουσικών Οργάνων Ηπείρου
214) Γρηγορίδης Πολυχρόνης Διαχείριση Πληροφοριών Καβάλας 
215) Δασκάλου Νικόλαος Μηχανικών Αυτοματισμού Θεσσαλονίκης
216) Δεληγιαννίδης Ιωάννης Διοίκηση Επιχειρήσεων Καβάλας
217) Δεληπουτουλούδη Κωνσταντίνα Φυτικής Παραγωγής
218) Δελιάς Στέφανος Περιβάλλοντος Αιγαίου 
219) Δελούδη Αθανασία Διαχείρισης Πληροφοριών Καβάλας 
220) Δελούδη Ιωάννα Διαχείρισης Πληροφοριών Καβάλας 
221) Δελχανίδης Σωτήρης Πολ. Δομικών Έργων Σερρών 
222) Δεμίρη Μαρία Δασοπονίας και Διαχείρισης Φυσικού Περιβάλλοντος Καβάλας 
223) Δερμεντζής Αλέξανδρος Πολιτισμικής Τεχνολογίας και Επικοινωνίας Αιγαίου
224) Εμμανουηλίδου Αθανασία Διοίκηση Επιχειρήσεων Καβάλας
225) Ευαγγελακάκης Κωνσταντίνος Λογιστική Καβάλας
226) Ευθυμίδου Χριστίνα Βιομηχανικής Πληροφορικής Καβάλας
227) Ζαφείρη Ελένη Χρηματοοικονομικών Επιχειρήσεων (Κοζάνης)
228) Ζέρβας Πασχάλης Θεατρολογία Μυτιλήνης 
229) Κανίδης Γρηγόρης Βιολογικής Γεωργίας Ηπείρου
230) Κανίδου Μαρία Λογιστική Σερρών
231) Καραδημητρίου Βασιλική Πληροφορική Θεσσαλονίκης
232) Καραθανάσης Παναγιώτης Διοίκηση Επιχειρήσεων (Καβάλας)
233) Καραμπασίδου Χριστίνα Βρεφονηπιοκομίας Ιωαννίνων
234) Καρανικολαϊδου Πηνελόπη Πληροφορική Θεσσαλονίκης
235) Κατσαρού Γεωργία Μηχανικών Πληροφορικής και Επικοινωνίας Σάμου
236) Κατσαρός Δημήτριος Εφαρμοσμένης Πληροφορικής και Πολυμέσων Κρήτης 
237) Κεκέ Αγάπη Διαχείρισης Πληροφοριών (Καβάλας)
238) Κεσιόγλου Δήμητρα Βιομηχανικού Σχεδιασμού (Κοζάνης)
239) Κηπουρός Μιχάλης Ηλεκτρολογία Καβάλας
240) Κιουρκτσή Θεοδώρα Λογοθεραπείας Ηπείρου 
241) Κιρκιμτζή Ειρήνη Λογιστική Καβάλας
242) Κόνσουλας Δημήτριος Πληροφορική με Εφαρμογές στη Βιοϊατρική Λαμίας 
243) Κουρούδης Απόστολος Διοίκηση Επιχειρήσεων Καβάλας 
244) Κρόκος Χαράλαμπος Μηχανολογίας Σερρών 
245) Κυριάκου Αργύρης Λογιστική Σερρών 
246) Κωτσίου Βάϊος Λογιστική και Χρηματοοικονομική Καβάλας
247) Κωνσταντίνου Μαρία Δασοπονία Λαμίας (Καρπενήσι)
248) Λαμπούδη Δέσποινα Φυσικοθεραπεία Θεσσαλονίκης
249) Λυμπερακάκης Θεόδωρος Ηλεκτρονικών Μηχανολόγων Καβάλας
250) Μαρασλή Δέσποινα Νοσηλευτική Διδυμοτείχου
251) Ματθιουδάκης Άρης Διοίκηση Κοινωνικών και Συνεταιριστικών Επιχειρήσεων 
252) Μιδάλκος Αθανάσιος Πληροφορικής και Τεχνολογίας Υπολογιστών Δυτ. Μακεδονίας
253) Μιλκίδου Παρασκευή Σχεδιασμού και Τεχνολογίας Ένδυσης Κιλκίς
254) Μιχαλάκογλου Αθανάσιος Γεωπονίας, Ιχθυολογίας και Υδάτινου Περιβάλλοντος Βόλου
255) Μόκαλης Σωκράτης Περιβάλλοντος Μυτιλήνης
256) Μπαξεβάνης Ανδρέας Κοινωνικής Διοίκησης και Πολιτικών Επιστημών Κομοτηνής 
257) Mπακάλης Νικόλαος Διοίκηση Τουριστικών Επιχειρήσεων και Φιλοξενίας Γρεβενά
258) Μπακαλούδης Ευάγγελος Πληροφορικής και Επικοινωνίας Σερρών
259) Μπακουλόπουλος Ανδρέας Πληροφορικής και Τεχνολογίας Υπολογιστών (Λάρισας)
260) Μπακουλοπούλου Στέλλα Γραφιστική Αθηνών
261) Μπαρμπαδένη Θεοδώρα Βιομηχανική Πληροφορική Καβάλας
262) Μπαρμπαδένης Χρήστος Πληροφορικής και Επικοινωνίας Σερρών 
263) Μπιγιλάκη Δήμητρα Φυτικής Παραγωγής Ηπείρου (Άρτας)
264) Μπιτζέκας Χρήστος Διοίκηση Επιχειρήσεων Καβάλας 
265) Μπιτζέκα Χριστίνα Τηλεπληροφορικής και Διοίκησης (Άρτας)
266) Μπουγατζέλη Δήμητρα Ψηφιακών Μέσων και Επικοινωνίας Καστοριά
267) Μπούζας Δημήτριος Εφαρμοσμένη Πληροφορική στη Διοίκηση και στην Οικονομία
268) Μπράτσας Ευάγγελος Μηχανικών Τεχνολογίας Περιβάλλοντος Φυσικού Αερίου Καβάλα
269) Ναζίρης Δημήτριος Ζωικής Παραγωγής (Λάρισας) 
270) Νεστορίδης Στέφανος Διοίκηση Επιχειρήσεων Θεσσαλονίκης
271) Νίκου Στυλιανός Διοίκηση Επιχειρήσεων Πάτρας 
272) Νταβιντίδου Μαριάννα Λογιστική Σερρών
273) Ντισλίδου Βασιλική Διοίκηση Επιχειρήσεων Καβάλας 
274) Παγώνη Αλεξάνδρα Πολιτικών Δομικών Έργων Ξάνθης
275) Παλαμιδάς Δημήτριος Ηλεκτρολογία Καβάλας
276) Πανάγου Σωτήρης Πληροφορική Αθήνας
277) Παντελιάδου Ηλιάννα Νοσηλευτική Θεσσαλονίκης
278) Παπαδάκη Αλεξάνδρα Λογιστική Κοζάνης
279) Παπαδάκης Σταύρος Αυτοματισμού Θεσσαλονίκης 
280) Παπαδάκη Μαρίνα Ζωικής Παραγωγής Θεσσαλονίκης
281) Παπάζογλου Αθανασία Νοσηλευτική Λάρισας
282) Παπατσαρούχα Χρύσα Σχεδιασμού και Επεξεργασίας Ξύλου και Επίπλου (Λάρισας) 
283) Παπατσιλέκας Παύλος Χρηματοοικονομική και Ασφαλιστική Κρήτης 
284) Πατσιαβουρίδου Μάγδα Διοίκηση Επιχειρήσεων Καβάλας 
285) Παυλίδου Δήμητρα Νοσηλευτική Θράκης
286) Περήφανου Κατερίνα Λογιστική Χαλκίδας
287) Πεχλεβάνη Ιωάννα Διοίκηση Επιχειρήσεων Κομοτηνής
288) Πιστάλκα Ελισάβετ Δασολογίας Δράμας
289) Πιστόλας Αλέξανδρος Διαχείρισης Περιβάλλοντος και Φυσικών Πόρων Αγρίνιο
300) Πιστόλας Ιωάννης Πληροφορικής και Τεχνολογίας Υπολογιστών Δυτ. Μακεδονίας
301) Πιστόλα Κ. Ελένη Δημοσίων Σχέσεων και Επικοινωνίας Δυτικής Μακεδονίας
302) Πιστόλα Ν. Ελένη Διοίκηση Επιχειρήσεων Σερρών
303) Πιτσιάνη Γεωργία Νοσηλευτική Λάρισας 
304) Πολύζος Θεόδωρος Μηχανικών Υπολογιστών Καβάλας 
305) Ποτίδου Σουλτάνα Διαχείρισης Πληροφοριών Καβάλας 
306) Ρέκκα Άννα Οινολογίας και Τεχνολογίας Ποτών Δράμας
307) Σαγκίδης Αναστάσιος Μηχανολόγων Οχημάτων Θεσσαλονίκης
308) Σαληκυριάκης Αναστάσιος Νοσηλευτική Λάρισας
309) Σιμεωνίδης Γεώργιος Μηχανολόγων Οχημάτων Θεσσαλονίκης
310) Σολακούδη Ελένη Λογιστική Σερρών 
311) Σολακούδης Κωνσταντίνος Ζωϊκής Παραγωγής (Φλώρινας)
312) Στεργιάννη Σπυριδούλα Δημοσίων Σχέσεων και Επκοινωνίας Καστοριάς
313) Στεφανίδης Πασχάλης Εφαρμοσμένη Πληροφορική Διοίκησης κ΄ Οικονομίας (Λευκάδα) 
314) Στεφανίδης Νικόλαος Οχημάτων Θεσσαλονίκης
315) Στιφούδης Κωνσταντίνος Τεχνολόγων Γεωπόνων Λάρισας
316) Στογιαννίδου Θεοπούλα Οικοδομικών και Δομικών Έργων Υποδομής (Άρτας)
317) Στοϊλούδη Θεοδώρα Λογιστική Καβάλας 
318) Στοϊλούδη Πολυξένη Λογιστική Καβάλας
319) Ταρασίδου Βικτώρια Πολιτικών Έργων Υποδομής Λάρισας 
320) Τερζάκη Τριανταφυλλιά Τυποποίηση και Διακίνηση Προϊόντων 
321) Τερτσούδη Ηλιάνα Τηλεπικοινωνιών και Τηλεπληροφορικής Ναυπάκτου
322) Τζήμος Κωνσταντίνος Διαχείρισης Πληροφοριών Καβάλας 
323) Τζιαμπάζη Θεοδώρα Κοινωνικής Ανθρωπολογίας και Ιστορίας Αιγαίου (Μυτιλήνης) 
324) Τζιαμτζής Αχιλλέας Συνεταιριστικών Οργανώσεων και Εκμεταλλεύσεων 
325) Τζιώρα Σταυρούλα Τυποποίηση και Διακίνηση Προϊόντων 
326) Tζουμάκας Ιωάννης Διοίκηση Συστημάτων Εφοδιασμού Ιωαννίνων
327) Τσακάλης Θεόδωρος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Καβάλας
328) Τσιαμίτα Σουζάνα Πολιτικών Δομικών Έργων Σερρών
329) Τσιματσίδης Πασχάλης Υδατοκαλλιεργειών – Τεχνολογίας Αλιείας Μεσολόγγι
330) Τσιμπονάκη Τριάδα Χρηματοοικονομικής και Ελεγκτικής Πρέβεζας 
331) Τσιομπανάκη Λουίζα Λογιστική Θεσσαλονίκης
332) Τσίτσιος Απόστολος Δασοπονίας και Διαχείρισης Φυσικού Περιβάλλοντος Δράμας
333) Τσίτσιος Ιωάννης Πολιτικών Έργων Υποδομής Λάρισας 
334) Φουτσιτζής Χρήστος Λογιστική Σερρών
335) Φραγκούδης Απόστολος Διοίκηση Επιχειρήσεων Καβάλας
336) Χατζάκης Χαράλαμπος Οχημάτων Θεσσαλονίκης
337) Χατζής Ζήσης Πληροφορικής και Τεχνολογίας Υπολογιστών (Λαμίας)
338) Χατζηαντωνίου Χρυσούλα Λογιστική Θεσσαλονίκης
339) Χατζιόγλου Αναστασία Νοσηλευτική Λάρισας
340) Χατζιόγλου Κυριακή Νοσηλευτική Λάρισας
341) Χατζούδης Νικόλαος Λογιστική Καβάλας
342) Χατνάκη Μελίνα Λογιστική Σερρών
343) Χρηστίδου Στυλιανή Ηλεκτρονικών Μηχανικών Θεσσαλονίκης
344) Χρυσαφούδης Κωνσταντίνος Λογιστική Καβάλας 
 
 

Κοντογιάννη - Γκαμπζάλα Μαρία | Φροντιστήριο Μέσης Εκπαίδευσης 
Γερμανού 36, Διδυμότειχο 
Τηλ: 2553023696 Κιν: 697303265